Арт-проект «Механізм еволюції»

Арт-проект «Механізм еволюції»

17 жовтня 2017 - 21 листопада 2017

facebook

Новий проект в рамках Х платформи «Новітні спрямування». В основі – роздуми про сучасну біополітику, як в ній уживаються механістичний підхід та еволюціонізм.

«Вислів Рене Декарта «мислю, отже існую» сьогодні звучить вже не так оптимістично як в XVII столітті. Мислити й існувати може і робот. Питання в тому — що взагалі робить нас людьми? Біологічне тіло, а з ним фантазія розум почуття, чи може егоїзм страх і жага задоволень?

Раціоналізм так завзято відхрестився від чуттєвого досвіду, що в підсумку до чорного списку потрапило не тільки варварство та дикість, але і емпатія та співчуття. Все це було віроломно змішано незважаючи на свою строкатість і витіснене із зони культурного комфорту, щоб звільнити місце для розуму та економічно вигідних відносин.

Учасники проекту: Fedor Alexandrovic), Виктор Арефьев, Юлия Беляева, Богуславская Таня, Bondero Vadim, Alexey Buistov, Таня Василенко , Алла Волобуева, Petro Gronsky, Sergey Zapadnya, Андрей Зелинский, Гамлет Зіньковський, Oleksii Zolotariov, Сергей Игнатенко, Игорь Канивец , Alexander Klymenko, Сергей Корниевский, Антон Логов, Олександр Ляпін, Роман Михайлов, Mo Mot, Nina Murashkina, Andriy Naboka, Юра Пикуль, Valentin Popov Art, Художник Эдуард Потапенков – artist, painter Ed Potapenkov, Roman Pyatkovka, Astian Rey, Людмила Раштанова, Юрий Сивирин, Vitaliy Makoviy, Світлана Сова, Tubeletz Dmytro, Eugene Time, TxT, Никита Цой, Lilya Chavaga, Oksana Chepelyk, Ілля Чічкан, Юрій Шабельніков, Ганна Шумська, Ірина Феддер-Борисенко, Наталія Юдіна.

Керівник проекту: Abramovych Igor
Куратори: Андрій Сидоренко (Andriy Sydorenko), Александра Халепа (Alexandra Khalepa).

Відкриття: о 18.30, 17 жовтня.
Графік роботи: пн. – пт. 10.00-20.00, в сб. 11.00 – 17.00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх