Арт-проект Аліни Максименко «Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір»

Арт-проект Аліни Максименко «Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір»

24 липня 2018 - 08 вересня 2018

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

Щербенко Арт Центр завершує літній сезон виставкою київської художниці Аліни Максименко «Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір». До експозиції увійдуть однойменний відео-триптих та дві серії живопису: «Один погляд» і «Сон рибалки».

Усі три частини проекту перегукуються між собою, адже кожна з них відсилає до певної вигаданої історії. Зокрема, чотири портрети «Одного погляду» – кінематографічно розмножені інтерпретації образу, позиченого зі світлини незнайомця. Кожна з них – не просто ще один портрет, це нова характеристика людини, нова риса, емоція.

«Сон рибалки» – ілюстрації Аліни Максименко до ненаписаного оповідання. У його основу покладений сюжет із твору «Чевергур» А. Платонова про рибалку, що прагнув пізнати таємницю смерті, закуту у мовчанні риб на глибині озера. А у відео «Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір» – монолог зовсім не випадкового героя, а безхатька, що зачитує слова «короля Британії».

У вуста, сновидіння та образи своїх персонажів художниця вкладає глибоке відчуття часу – застиглого, нелінійного і такого, що нашаровується. Він охоплює свідомість і змушує перевести годинник: у цьому часовому поясі другорядні персонажі стають головними, невдахи – королями, а смерть – дивним чоловіком з бородою, що блукає печерою кольору індиго.

Аліна Максименко народилася у Києві. Закінчила Київський технікум народних художніх промислів ім. В. Бойчука. Членкиня Союзу БЖ-АРТ та Національної спілки художників України. Представляла свої роботи в групових і персональних виставках в Україні та за кордоном.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх