Арт-проект «А4, кулькова ручка»

Арт-проект «А4, кулькова ручка»

27 грудня 2017 - 28 лютого 2018

Karas Gallery (Андріївський узвіз, 22а)

facebook

Проект, започаткований в 2006 році, став найочікуванішим та найпопулярнішим щорічних проектів України. Демократизм, простота та спартанська лаконічність формату роблять його цікавим і привабливим, близьким та зрозумілим як серед титулованих художників, так і серед молодих експериментаторів початківців.

Географія авторів розгалужена від Ірану та Туреччини на сході, до Чехії, Італії та Германії на заході. Колекція, що починалася з однієї офісної папки, вже нараховує понад п’ять тисяч робіт кульковою ручкою.

За цей час видано 10 каталогів з творами авторів, це не тільки збірки репродукцій сучасного мистецтва в масштабі один до одного, але й документ епохи, анамнез нашої історії та синопсис художньої думки.

У проекті беруть участь найвідоміші митці, при чому не тільки художники, але й архітектори, композитори, поети, кутюр’є: Анатолій Криволап, Олександр Ройтбурд, Влада Ралко, Олексій Аполлонов, Олександр Бабак, Олександр Животков, Василь Бажай, Вінні Реунов, Микола Кривенко, Петро Бевза, Володимир Бовкун, Андрій Блудов, Стас Волязловський, Ілля Ісупов, Тетяна Гершуні, Олександр Дубовик, Жанна Кадирова, Павло Маков, Віктор Покиданець, Тіберій Сільваші, Сергій Чайка, Віктор Сидоренко, Ігор Янович, літератори Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Катя Бабкіна, Віктор Неборак, Сергій Жадан, Борис Херсонський, Олександр Ірванець, Андрій Курков, композитори Валентин Сильвестров, Віта Польова, Олександр Щетинський та Святослав Луньов, кутюр’є Федір Возіянов, Олексій Залевський, Поліна Веллер – це імена визнаних в своїй царині творців, що невтомно створюють нові форми та сенси і при цьому приділяють увагу проекту «А4, кулькова ручка».

Виставка відкриється у Середу 27 грудня о 19.00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх