Арт-cереда: Юлiя Маклюк

Арт-cереда: Юлiя Маклюк

15 травня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

15 травня в межах проекту Арт-Середа активістка та мисткиня Юлія Маклюк проведе Artist Talk під назвою «Кліматично-мистецькі лабораторії», у якому розкаже про експериментальні взаємодії митців, активістів і науковців довкола проблеми зміни клімату в Україні.

Кліматично-мистецькі лабораторії відбувались у форматі 8-и денної резиденції у Славському (Львівська обл.), в результаті якої сформувалося 7 мистецько-наукових та мистецько-активістських тандемів. Ці тандеми зараз працюють над розкриттям явища зміни клімату в Україні. Результати роботи цих груп можна буде побачити в травні та червні на виставках у Чернівцях, Полтаві та Києві.

Юлія Маклюк — екологиня, фасилітаторка та крафтивістка. Випускниця НаУКМА за спеціальністю Екологія та охорона навколишнього середовища (2011) та University of Sussex, UK за спеціальністю Participation, Power and Social Change (2013). Одна із засновниць молодіжного руху проти змін клімату в Україні, учасниця міжнародних кліматичних переговорів ООН. Авторка та тренерка з профілактики активістського вигорання у власному проекті Activism inside. Власниця крафтивістської керамічної студії Тут і Тепер. Спів-фасилітаторка Кліматично-мистецьких лабораторій.

У 2017, після роботи у міжнародній екологічній організації, Юлія відкрила гончарню, де експерементує над розробкою авторської кераміки, дружньої до довкілля як за процесом виробництва, так і за меседжем. Такий підхід називають крафтивізмом. Використовуючи метод Life Cycle Assessment та принципи кругової економіки, вона прагне створювати посуд, що допомагає людям зменшувати їхній еко-слід. Влітку 2019 Юлія працюватиме над новою серією екологічної кераміки у Любляні, Словенія, за стипендією програми Erasmus for Young Entrepreneurs.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх