Як зміниться Київ: проекти-переможці Громадського бюджету-2019

Як зміниться Київ: проекти-переможці Громадського бюджету-2019

Цього року рекордна кількість переможців. З 940 проектів-учасників кияни проголосували за 341. Про це, 1 жовтня, повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

«Уже традиційно найбільше проектів перемагає у категорії освіти. Тут маємо 40% ініціатив-лідерів. Друге місце теж, як і минулого року, за спортом – 16%. А от безпека, дороги і транспорт, а також інформаційні технології є найменш привабливими категоріями. Там маємо лише 1% переможців. Найбільше проектів наступного року буде реалізовано в Дарницькому, Деснянському і Шевченківському районах – близько сотні. Найменше переможців – 41 – у Святошинському. Найактивніше кияни голосували за загальноміські проекти», – зазначив Володимир Прокопів.

«Ековідродженні озера в парку Нивки»
«Ековідродження озера в парку Нивки»

Збільшилась і кількість людей, що проголосувало. Цього року їх було на 20 тисяч осіб більше. Мінімальний кошторис ініціативи 50 тисяч гривень, максимальний – 3 мільйони.

З усіма проектами, що перемогли, можна ознайомитись за посиланням.

Найдорожчим проектом-переможцем є «Казковий світ дитячих мрій» вартістю 3 млн грн. Це безкоштовних новорічно-різдвяних казкових шоу-програм для дітей всіх категорій віком від 3-х до 12 років у Святошинському районі. Ще один проект з максимальним кошторисом (2,9 млн грн) – «Святошин Family Fest». Сімейний фестиваль проходитиме на безоплатній основі і його відвідають всі охочі.

Проект-переможець «Сквер на перехресті вулиці Марини Цвєтаєвої та проспекту Володимира Маяковського»

Загалом Громадський бюджет-2019 проходив за новими правилами. Серед новацій — можливість команд долучати спонсорів до ГБ. Окрім того, було передбачено стимулювання доброчесної громадської активності та з’явились правила етичної поведінки.

Фото та відео: gb.kyivcity.gov.ua

Реклама на сайті

Коментарі

вверх