Як виглядатиме Нова Контрактова. Детальний план проекту

Як виглядатиме Нова Контрактова. Детальний план проекту

26 грудня у Києво-Могилянській академії архітектори представили детальний проект реконструкції Контрактової площі. На площі з’являться нові дерева, нова транспортна розв’язка та відбудуться архітектурні зміни. За словами архітекторів, Нова Контрактова має стати пішохідним зеленим парком, інтегрованим в міську мережу.

Нова Контрактова

Як зазначено на веб-сторінці проекту, протягом останніх місяців уже розпочалась підготовка для реконструкції площі. Були демонтовані МАФи, більшу частину площі звільнили від паркування та частково обмежили рух автотранспорту.

нова контрактова на подолі
реорганізація контрактової
афіша Києва контрактова зміни
контрактова площа зміни

Для того, щоб організувати на Контрактовій пішохідну зону, важливі і якісні зміни у русі транспорту. Тому транспортну схему старого Подолу оновили на основі результату транспортного моделювання за принципами транспортного планування міст Німеччини. Впровадження такої схеми, технічно має бути розділено на 5 черг в 2 етапи.

київ. рух транспортуконтрактоварух транспорту на контрактовійконтрактова рух транспорту

Структура Подолу дозволяє змінити рух багатьох вулиць на односторонній. Завдяки цьому більшість лівих поворотів стануть безконфліктними. Також на деяких перехрестях додадуть світлофорів. А на самій площі демонтують дорожні знаки, які стануть непотрібними на пішохідній частині. Буде змінено рух деяких маршруток, що дозволить облаштувати 1405 місць для паркування.

нова контрактова площа

Уся реклама на площі буде демонтована. Приямки біля фасадів будівель буде закрито мощенням. Зроблять відкриті газони для дозвілля та висадять 261 дерево. На основі досліджень Агент Змін, будуть прокладені пішохідні доріжки через газони. Вся площа буде замощена жовтою клінкерною цеглою. Між Києво-Могилянською академією та Гостиним двором буде розміщено ігровий фонтан в рівень з мощенням. Також на площі функціонуватимуть два туалети, які мають систему автоматичного очищення та обладнані для людей з інвалідністю.

контрактова площа поділ

Реорганізація громадського транспорту на площі дозволить створити для киян єдине місце пересадки між метро, 5 маршрутами трамваю, 6 маршрутами автобусів та 8 маршрутами маршрутних таксі. Перенесення трамвайних рейок на вул. Сковороди дозволить приймати на площі довгі трамваї. Після перенесення трамвайних колій всі автобусні маршрути будуть згруповані на вул. Спаській.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх