Вихідні: куди піти у Києві 8 - 9 лютого

Вихідні: куди піти у Києві 8 – 9 лютого

Берлінале вікенд з нагоди початку 69-го Берлінале, нові виставки, концерти реп та джаз-виконавців, вечірки, фестиваль «Kyiv Photo Book» відбудуться цього тижня у Києві.

Кінофестиваль «Берлінале вікенд»

07 – 09 лютого
Kinove запрошує вас на Берлінале вікенд з нагоди початку 69-го Берлінале. Показуватимуть фільми з минулорічного фестивалю.
Кінофестиваль «Берлінале вікенд»
Деталі

Виставка Леоніда Берната «Dendrochronology»

З 08 лютого. Галерея «Триптих»
У експозиції представлено роботи з різних циклів майстра сучасного мистецтва, якому притаманна фантазмагорійна декоративність і технологічна винахідливість.
Виставка Леоніда Берната «Dendrochronology»
Деталі

Вечірка «LOW X Years»

08 лютого, 23:55. Closer Art Centre
Лайнап: ANDREW WEATHERALL, PAVEL PLASTIKK & OLEGUE ZABAVA, JAZZMATE & PHILIPP MARKOVICH.
Вечірка «LOW X Years»
Деталі

Концерт ХЗВ Live Band

08 лютого, 19:00. MonteRay Live Stage
Лютий підкрався непомітно, а разом з ним нове шоу Найбільш адекватної групи України. Не прогав шанс відтягнутися, адже після президентських виборів в березні тобі буде не до концертів.
Концерт ХЗВ Live Band
Деталі

Концерт Ara Malikian

08 лютого, 19:00. Палац «Україна»
Грандіозне шоу скрипаля-віртуоза Ara Malikian. Виступ відбудеться в межах світового турне «Неймовірна подорож скрипки». Це буде перший виступ відомого скрипаля в Україні.

Деталі

Виставка «Future Generation Art Prize 2019»

З 09 лютого. PinchukArtCentre
Виставка 21 номінанта на здобуття Премії Future Generation Art Prize представить нові або недавно створені роботи митців із 17 країн світу. Перша міжнародна премія для молодих художників віком до 35 років, заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, в цьому році відзначає своє десятиріччя.
Виставка «Future Generation Art Prize 2019»
Деталі

Музичне шоу Laura Marti «Shine»

08 – 09 лютого, 19:00. Київський академічний драматичний театр на Подолі
Українська джазова співачка Laura Marti запрошує стати частиною інноваційного музичного шоу, де кожна композиція – маленьке диво. Концерти відбудуться на підтримку нової платівки. У ньому візьмуть участь відомі джазові та класичні музиканти.
Музичне шоу Laura Marti «Shine»
Деталі

Фестиваль «Kyiv Photo Book»

09 лютого, 11:00. Зона креативних мануфактур Izone
Цей фестиваль – для тих хто цінує або цікавиться художньою фотографією, сучасною та класичною. Хто хоче погортати сторінки різноманітних книжок з творами фотомистецтва, зібраних в один день в одному місці.
Фестиваль «Kyiv Photo Book»
Деталі

Вечірка від Secret Operations

09 лютого, 23:00. Atlas
Історичний шоу-Кейс лейбла SECRET OPERATIONS. За участі головних резидентів формації – SEBA (SWE), PARADOX (Live / UK), ROBERT MANOS (USA). Локальна підртимка – DERRICK + TONIKA (UA), PHISICAL ILLUSION (UA), STRICTLY (UA).
Вечірка від Secret Operations
Деталі

Концерт Lounge tea.atr «Зима. Казка про радість»

10 лютого, 17:00. Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків
Ритмами болгарських пісень, хвильними лініями етнічних мелодій, звуками гарних слів і атмосферою сумісного роздуму. Lounge.Tea.atr запрошує до зимового вівтаря. Екзотичні інструменти, чистий голос, і гарні тексти — ось рецепт смачного вечора.
Концерт Lounge tea.atr «Зима. Казка про радість»
Деталі

Виступ KARNA

10 лютого, 20:00. Docker pub
Гурт Karna – це культове явище в українській музиці. Хлопці грають в унікальному стилі, який самі називають гуцул-метал. Гурті вплітає прикарпатські мотиви в рок музику, а під час живих виступів змішує традиційний карпатський аркан з класичним слемом.

Деталі

Концерт Ghostface Killah

10 лютого, 20:00. Atlas
Ghostface Killah – один з 9 учасників легендарної групи Wu-Tang Clan. 15 лютого Ghostface Killah випустить новий проект Czarface Meets Ghostface разом із Czarface, деякі треки із якого Ghostface виконає наживо вперше в Києві.

Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх