Вихідні: куди піти у Києві 28 - 30 вересня

Вихідні: куди піти у Києві 28 – 30 вересня

На останніх вихідних вересня зможемо дізнатись більше про наукові інновації та сучасні освітні програми, відсвяткувати 10-річчя творчості The Maneken, зазирнути у кіноархів Довженко-Центру, взяти участь у марші за права тварин, відвідати фестиваль «WHAT the FEST?», концерт японського гурту і ще… Ех, ці вихідні у столиці.

ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей»

З 26 вересня. Мистецький арсенал
Мистецький арсенал запрошує дітей та дорослих на ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей». Це креативний простір, у якому поєднуються творчість дітей та дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство.
ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей»
Деталі

Вечірка «Worn Pop»

28 вересня, 21:00. Closer Art Centre
Лайнап: QUAL (UK), Cabaret Nocturne (BE). Pavel Plastikk, Olegue Zabava, Polje.
Вечірка «Worn Pop»
Деталі

Концерт гурту Crossfaith

28 вересня, 20:00. Bel étage
Цієї осені найгучніший гурт Японії знову виступить в Україні! Їхня музика – це термоядерна суміш року і електроніки, і вона уже встигла підкорити мільйони слухачів по всьому світу.

Деталі

Lords of the Sound з концертом «Oscar Music Awards»

28 вересня, 19:00. Палац «Україна»
Оркестр зіграє саундтреки тільки з тих кінострічок, що були нагороджені кіно-премією Oscar. До переліку увійдуть як легендарні, вже авторитетні композиції, так і свіжі саундтреки, нагороджені Оскаром в останні роки.
Lords of the Sound з концертом «Oscar Music Awards»
Деталі

Екскурсії у Фільмофонд Довженко-Центру

29 вересня, 16:00. Національний центр Олександра Довженка
Не проґавте можливість зазирнути під час серії суботніх екскурсій Довженко-Центром в робочі простори кіноархіву: плівкове фільмосховище, кінолабораторію, кабінети представників рідкісних професій, унікальних в Україні.
Екскурсії у Фільмофонд Довженко-Центру
Деталі

Фестиваль «WHAT the FEST?»

29 – 30 вересня 2018. D12
Organic Food and Маркет. Вечірка з Nude Voices and DJ Tapolsky. Chillout зона and Fun. ECO Lectures у стилi TEDtalks.
Фестиваль «WHAT the FEST?»
Деталі

Ювілейний концерт The Maneken

29 вересня, 19:00. Caribbean Club
Відсвяткувати свій десятий день народження гурт The Maneken планує на сцені зі спеціальною програмою. До неї увійдуть треки з усіх п’яти альбомів, створених автором проекту Євгеном Філатовим за 10 років.

Деталі

Лекція «Сучасний художник пізньорадянського Львова»

30 вересня, 16:00. PinchukArtCentre
Лекцію прочитає куратор виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80–90-х років» – Станіслав Сілантьєв. Художник пізньорадянського Львова став побічним продуктом оптимізації економічних відносин занепалих регіонів Радянського Союзу у 1980-ті роки. А художні форми все менше підпорядковуються раціо та логосу.
Лекція «Сучасний художник пізньорадянського Львова»
Деталі

Концерт «The Queen Symphony»

30 вересня, 19:00. Національна філармонія України
Центром програми стане українська прем’єра The Queen Symphony британського композитора й диригента Толги Кашифа, написана на початку 2000-х. Слухач почує мелодії «Bohemian Rhapsody», «We Will Rock You», «We Are the Champions», «Who Wants to Live Forever» тощо.
Концерт «The Queen Symphony»
Деталі

Всеукраїнський марш за права тварин – 2018

30 вересня, 12:00. Парк ім. Т. Шевченка
Всеукраїнський марш за права тварин має на меті популяризацію гуманістичних цінностей та захист тварин від жорстокості і знущань.
Всеукраїнський марш за права тварин – 2018
Деталі

Концерт Enrique Iglesias

30 вересня, 18:00. НСК «Олімпійський»
Найвідоміший латиноамериканський виконавець представить своє грандіозне шоу. Артист виконає багато хітів і нових пісень. Це буде гаряче, темпераментне шоу, з яким Енріке Іглесіас гастролює по всьому світу.

Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх