Вихідні: куди піти у Києві 27 - 29 липня

Вихідні: куди піти у Києві 27 – 29 липня

Оркестр в саду, The Gitas, Tik Tu, еко-фестиваль та багато вечірок наповнять вихідні у Києві. Тримайте список тих подій, які варто відвідати у вільний час.

Арт-середа: Марина Врода

27 липня, 19:00. Зона креативних мануфактур Izone
Наступного тижня Арт-Середа буде в п’ятницю. І це буде не просто арт-середа, а кіно-середа з відомою українською кінорежисеркою.
Арт-середа: Марина Врода
Деталі

Концерт гурту The Gitas

27 липня, 19:00. Клуб «Зеленый театр»
The Gitas група з Лос-Анджелеса з інтернаціональним складом. Гурт тільки-но повернулися з успішного туру в Гватемалі, випустили новий EP та трек разом з Бумбокс, а також готують музичне відео до синглу Purge.

Деталі

Епічні п’єси на даху від Леся Подерв’янського

27 липня, 19:00. Roof
Автор таких відомих шедеврів як «Діана», «Нірвана», «Кацапи», «Гамлет» й інших нетлінних п’єс знову зачитає свої твори з великої сцени. Подія для дорослої аудиторії, тому що в своїх роботах автор слів не підбирає і частенько пересипає їх матом.
Епічні п’єси на даху від Леся Подерв’янського
Деталі

Вечірка «Parental Advisory: Courtesy»

27 липня, 23:55. Closer Art Centre
Лайнап: COURTESY, DOMNITSA, S.A. TWEEMAN, SERGEN MAKAREN.
Вечірка «Parental Advisory: Courtesy»
Деталі

Концерт Markus Schulz

27 липня, 23:00. Bel étage
VIRUS Music представить шоу американця Markus Schulz зі спеціальним 3-годинним DJ-сетом. Маркус входить в десятку найвпливовіших діджеїв від trance-музики за всю її історію.

Деталі

Фестиваль «Be-Eco-Human 2018»

28 – 29 липня. Кафе на деревах «Скворечник»
Сьогодні бути еко-людиною це не просто сортування відходів. Екологія починається із толерантного ставлення до оточуючого нас світу. Розуміння наслідків своїх дій, покупок та звичок – це принципи eco-human. Завітай на BE-ECO-HUMAN festival, щоб прожити вихідні у стилі ЕКО.
Фестиваль «Be-Eco-Human 2018»
Деталі

Арт-вечірка «Vystavka Techno: The Horrorist»

28 липня, 23:00. Izjum Space
Колаборація арту і музики, яка вперше відбулася в грудні 2017-го. Яка існувала завжди. Vystavka – новий погляд на те, що давно було очевидним: техно саме по собі – жанр візуального мистецтва. Підриває The Horrorist.
Арт-вечірка «Vystavka Techno: The Horrorist»
Деталі

Концерт Warhaus

28 липня, 20:00. Клуб «Зеленый театр»
З проектом Warhaus співзасновник Balthazar записав уже два альбоми – «We Fucked a Flame Into Being» та «Warhaus». До речі, однойменний альбом Warhaus став найкращим на думку багатьох бельгійських медіа і має всі шанси стати класикою бельгійської поп-музики.

Деталі

Концерт «Саксофон і оркестр в саду»

28 липня, 20:00. Національний Ботанічний сад ім. Гришка
«Віртуози Києва» разом із саксофоністом Дмитром Бобіним представлять нову програму. І зіграють концерт з улюблених джазових хітів – Summer Samba, Menina Moca, Tea for Two, кіношні Diamonds are The Girls Best Friends і Pink Panther.
Деталі

Інтерактивна гра для дорослих «Мистецтво в мені. Стихії»

29 липня, 16:00. PinchukArtCentre
Інтерактивний квест виставками у PinchukArtCentre, який створює можливість в ігровій формі встановити емоційний зв’язок з об’єктами сучасного мистецтва, що представлені в арт-центрі.
Інтерактивна гра для дорослих «Мистецтво в мені. Стихії»
Деталі

Концерт гурту Tik Tu

29 липня, 21:00. Docker-G pub
Tik Tu – музичне тріо з Тернополя. Гурт є одним з кращих прикладів нової української музики. Творчість колективу поєднує у собі різноманіття таких музичних жанрів як фолк, тріп-хоп, інді-рок, електро-поп.

Деталі

Відкриття виставки «27/7. t̶h̶e̶ Ukraine»

29 липня, 19:00. Akt
Мультидисциплінарна виставка про Україну та українців. Присвячена 27 років (не) залежності. Молоде українське мистецтво.
Відкриття виставки «27/7. t̶h̶e̶ Ukraine»
Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх