Вихідні: куди піти у Києві 22 – 24 березня

Вихідні: куди піти у Києві 22 – 24 березня

Документальні фільми про права людини, українська електронна музика та американський танцювальний поп від Sofi Tukker, безкоштовний концерт The Maneken, ONUKA, dakhabrakha та Katya Chilly. Вихідні цього тижня будуть особливими.

Міжнародний фестиваль документальних фільмів Docudays UA

22 – 30 березня. Локації міста
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку впродовж останнього тижня березня в Києві. Мета фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Міжнародний фестиваль документальних фільмів Docudays UA
Деталі

Вечірка «TOY. Експериментал»

22 березя, 22:22, Otel’
Лайнап – МеТель(Live), Tank-2000(Live), Kentawr (Live), Яна Вудсток (Osnova Kyiv) та інші.
Вечірка «TOY. Експериментал»
Деталі

Арт-перфоманс «Голос Води»

23 березня, 19:30. Контрактова площа
Презентація проекту «Голос води» за участі відомих українських артистів — The Maneken, ONUKA, dakhabrakha, Katya Chilly та масштабного світлового шоу від Front Pictures.
Арт-перфоманс «Голос Води»
Деталі

Концерт Penelope Isles

23 березня, 20:00. Closer Art Centre
Британський гурт Penelope Isles вперше виступить в Україні у межах спеціальної події Selector Live під час кінофестивалю Docudays UA.

Деталі

Барахолка «Кураж Базар Весняний»

23 – 24 березня. Експоцентр України
На «Кураж Базар Весняний» будуть палити опудало, слухати солов’їні співи та березневих котів, вести хороводи та скидати теплі шарфи, купуючи весняні речі і, звісно ж, співати веснянки та гаївки – бо то пісні, що звеселяють людей, несуть в їхні душі красу та оптимізм та є дорогоцінним скарбом наших прапрапрадідів.
Барахолка «Кураж Базар Весняний»
Деталі

Вечірка «UA Electro»

23 березня, 22:00. Otel’
У секретній лабораторії Otel’ пройде дуже важливий експеримент. Шестеро вчених, озброївшись електрикою і електронною музикою, створять необхідні умови для переміщень в часі, використавши силу енергії, про яку говорив Тесла.
Вечірка «UA Electro»
Деталі

Концерт Tommy Cash

23 березня, 19:00. Atlas
Томмі Кеш відвідає Україну на честь нового альбому YES, який Містер Екстраординарність випустив 30 листопада.

Деталі

Концерт Sofi Tukker

24 березня, 20:00. Atlas
Безпрецедентний успіх першого ЕР Sofi Tukker приніс їм безмежну кількість фанів. Віральний хіт «Drinkee» не лише звучав у рекламі Apple Watch і нараховує понад 20 мільйонів стрімів на Spotify, а й був номінований на Ґреммі як «Найкращий танцювальний запис.

Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх