Вихідні: куди піти у Києві 12 - 14 квітня

Вихідні: куди піти у Києві 12 – 14 квітня

Цими вихідними Ви зможете відвідати вечірку на балконі і не на балконі, концерти українських та закордонних виконавців, яких усі так люблять, а ще відвідати лекцію про концептуальне мистецтво та переглянути українські короткометражки.

Альманах українських короткометражних фільмів «Українська нова хвиля»

З 11 квітня. Кінотеатри міста
«Красиві двадцятилітні» – збірка найкращого українського короткометражного кіно 2018 року, відзначеного нагородами престижних українських та міжнародних фестивалів. Усі автори – молоді амбітні режисер(к)и, які задають нові тренди в українському сучасному кіно.
Альманах українських короткометражних фільмів «Українська нова хвиля»
Деталі

Kadnay з презентацією альбому

12 квітня, 20:00. Caribbean Club
KADNAY готові представити вам свій четвертий альбом. Поки що артисти тримають все в таємниці, інтригуючи шанувальників невеликими відеооглядами в соціальних мережах. Колектив пообіцяв, що в четвертому альбомі буде ще більше експериментів.

Деталі

Виступ Apparat live

12 квітня, 20:00. Простір InLight
Концерт зірки німецької незалежної електронної музики Apparat, справжнє ім’я якого Саша Рінг. Виступ відбудеться у межах Live Tour 2019.

Деталі

Вечірка на балконі з Дашею Коломієць

13 квітня, 18:00. Всі.Свої
13 квітня стартує новий сезон запальних танців, чарівних краєвидів, гарної музики та приємного відпочинку разом з друзями. За пультом – Daria Kolomiec.
Вечірка на балконі з Дашею Коломієць
Деталі

Виступ гурту «Хамерман Знищує Віруси»

13 квітня, 21:00. Паб «Портер»
Незвичайний вечір на межі музики й театру – концерт унікальної групи «Хамерман Знищує Віруси». А ХЗВ такі – одні. Інших подібних немає і, схоже, ніколи не було. Ну кому ще прийде в голову влаштовувати подібні перфоманси на сцені.

Деталі

Вечірка «CTPYM w/ Lars Huismann»

13 квітня, 22:00. Otel’
За 16 релізів Lars Huismann встиг торкнутися майже всіх граней техно, але в останньому релізі Follow the Signs все вкрай жорстоко. Це саме те техно, яке так властиво Otel’. А разом з локальною підтримкою вийшов STPYM, що переходить усі межі пристойності.
Вечірка «CTPYM w/ Lars Huismann»
Деталі

Лекція «Концептуальне мистецтво»

14 квітня, 11:00. Національний художній музей України
Все може бути мистецтвом – цей досвід концептуалістів став надзвичайно плідним для постійного розширення художньої сфери, зробив неактуальним поняття стилю чи індивідуальної манери, а натомість дав мистецтву небувалу свободу.
Лекція «Концептуальне мистецтво»
Деталі

Концерт англійського бароко

14 квітня, 17:00. Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків
Персел та Гендель – найбільша національна гордість всієї музичної історії Британії. Обидва вони – представники Бароко, хоча й належали до різних поколінь, за походженням були представниками різних націй, кожен сформував власну неповторну музичну мову, зрештою, несхожими були їхні музичні та людські долі.
Концерт англійського бароко
Деталі

Концерт LP у межах «Heart To Mouth Tour»

14 квітня, 19:00. Палац спорту
LP в цьому році вона записала з французької дівою Мілен Фармер спільний сингл N’oublie pas, співпрацювала з екс-лідером The Smiths легендарним сонграйтером Морріссі, а під завісу 2018 року обіцяє фанатам новий альбом Heart To Mouth.

Деталі

Концерт Dark Funeral

14 квітня, 19:00. Atlas
Одні з найпотужніших представників шведського black metal. За чвертьвікову історію під проводом Лорда Арімана група випустила 6 повноформатних альбомів, вивірених до останнього рифа і бластбіта.

Деталі

Більше івентів шукайте в розділі усі події

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх