Uber офіційно розпочав свою роботу в Києві

Uber офіційно розпочав свою роботу в Києві

Сервіс компанії вже працює в понад 450 містах в більш 75 країнах. Uber в Східній Європі запустився в 20 містах 11 країн за два роки. Чемпіоном в регіоні за швидкістю зростання став Мінськ. За 6 місяців в столиці Білорусії зареєструвалося 80 000 нових користувачів, які відкривали додаток 580 000 раз. Час очікування uberX в місті зараз складає близько 5 хвилин.

Перед запуском Uber в Києві понад 40 000 чоловік відкривали додаток в надії викликати машину. За словами Ентоні ле Ру, це одна з найбільших цифр перед запуском Uber в світі.

В Україні компанія почала роботу з найбільш масового продукту – бюджетного UberX. Базові тарифи на нього для киян становитимуть 25 грн за викли + 4,5 грн / км + 0,4 грн / хв. Мінімальна вартість поїздки – 40 грн. Відповідно з Контрактової площі до Софіївської можна доїхати за 40 грн. З залізничного вокзалу до ВДНГ можна буде дістатися приблизно за 80 грн. До 3 липня включно користувачі зможуть безкоштовно зробити п’ять поїздок на суму до 150 грн кожна.

uber

Возити киян Uber буде на чотирьохдверних автомобілях класу В і вище, випущених не раніше 2008 року. Це будуть машини на кшталт Ford Focus, Skoda Rapid, Volkswagen Polo, Chevrolet Lacetti.

До роботи в Україні в перший день приступлять кілька сотень водіїв. Крім документів на машину, всім їм буде потрібно ліцензія на перевезення і довідка про несудимість. Втім, в перший місяць можна буде їздити без них, але по закінченню 30-денного терміну, якщо документи не будуть завантажені, аккаунта водія заблокують. Для роботи з Uber безпосередньо також буде необхідно оформлення ФОП (фізична особа-підприємець). Для тих, хто не хоче реєструватися як ФОП, компанія пропонує працювати через офіційних партнерів. Але за свої послуги вони будуть стягувати комісію близько 10%. Сам Uber також бере комісію з кожного замовлення, яка складе в Києві 25%.

Довідка: Сервіс виклику приватних водіїв Uber – це платформа, яка допомагає пасажирам знайти водія. Всі взаємодія на платформі відбувається через мобільні додатки компанії. Обидві сторони виставляють один одному оцінки і пишуть відгуки по завершенню поїздок. Рейтинг, який формується на їх основі, може приносити більше замовлень, а може стати приводом для блокування облікового запису. Ще один привід для блокування – отримання оплати від клієнта готівкою. Користувач при реєстрації прив’язує до додатка банківську карту, з якої при кожній поїздці списується підсумкова сума.

Джерело: ain.ua

Реклама на сайті

Коментарі

вверх