У SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY відкрилась виставка українських художниць «New beginning»

У SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY відкрилась виставка українських художниць «New beginning»

Відкриття колективної виставки живопису та скульптури «New beginning» відбулось 15 грудня. У просторі SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY свої роботи презентували українські художниці Дарія Майборода, Дарина Микитюк, Марина Біндіч, Крістіна Рідзель.

виставки

Біленко Дар’я, куратор виставки:
«NEW BEGINNING – це проект про внутрішній світ мисткині, про зародження ідеї як нової форми життя, про непідробні емоції та справжні почуття. Кожна з учасниць проекту відкрила для нас лаштунки своїх переживань та роздумів. Своїм мистецтвом вони запрошують глядача до власної справжньої реальності – ніжної, щирої і водночас сильної та безкомпромісної».

галереї Києва

Кожен стан жінки – це новий початок. Доволі часто ідея, з якої згодом народжується предмет мистецтва, стає точкою відліку, після чого все розвивається під впливом обставин та емоцій автора. Зародження ідеї – подібне до зародження життя. Робота художника – це творення нової форми життя, предмету мистецтва.

SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERYгалереї Києва

Усі мисткині, які прийняли участь у проекті, створюють свої роботи в різних техніках. Настільки різні на перший погляд, всі вони володіють рисою, яка торкає глибини підсвідомого. У глядача є можливість побачити зворотню сторону – момент зародження ідеї, те, з чого все починалось.

new beginnig

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх