У Києві вперше покажуть унікальний фільм-постсимфонію «Арка»

У Києві вперше покажуть унікальний фільм-постсимфонію «Арка»

Короткометражний фільм-постсимфонію «Арка», що був повністю знятий на території Чорнобильської зони відчуження і зібрав нагороди і номінації по всьому світу, вперше покажуть в Україні для широкої аудиторії в день річниці Чорнобильської аварії – 26 квітня.

У Києві вперше покажуть унікальний фільм-постсимфонію «Арка»

26 квітня відбудеться не просто прем’єра фільму «Арка» в Україні – на концерті «Зона … Натхнення» на Поштовій площі вперше після зйомок фільму Микита Рубченко виконає постсимфонію «Арка» в супроводі оркестру НАОНІ. Також в концерті візьме участь група ONUKA, яка присвятила темі Чорнобиля кілька композицій.

Тизер фільму «Арка»

Зйомки фільму проходили в жовтні-листопаді 2016 року під час будівництва захисної арки для зруйнованого четвертого енергоблоку ЧАЕС – у безпосередній близькості від місця аварії, яка сталася в 1986 році. В основу фільму лягла історія хлопчика, що виріс в Прип’яті, музика, спеціально написана для фільму, і кадри кінохроніки.

фільм арка

Фільм «Арка» розповідає не стільки про трагедію, скільки про те, що у зони відчуження є майбутнє. Це спроба зафіксувати час, залишити свідоцтво грандіозності і неповторності моменту.

Авторка ідеї фільму і продюсерка – Ірина Ніколаєнко.
Музичний продюсер – відомий український рок-музикант, автор знаменитої рок-версії Гімну України – Микита Рубченко. У співавторстві з композитором Ярославом Мисиком вони написали саундтрек до фільму – постсимфонію «Арка». Її основою стали звуки декількох унікальних об’єктів Зони відчуження. Записали і виконали музику колектив Микити Рубченко і Український етно-симфонічний оркестр.
Режисер – Антон Шатохін та кліпмейкер Радислав Лукин.
Виконавець головної ролі – Євген Сичов.

фільм арка

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ФІЛЬМ
Підготовка до зйомок фільму зайняла два місяці. А знятий він був усього за тиждень.
На час зйомок фільму будівництво Арки не припинялося ні на хвилину. Через три тижні після їх закінчення Арка зайняла своє проектне положення.
150 осіб взяли участь в створенні фільму. Концертні кадри зняті безпосередньо під Аркою в 300 метрах від реактора.
За півтора року фільм «Арка» отримав 5 перемог і 18 номінацій на міжнародних кінофестивалях Європи, Америки і Азії.
До фільму ввійшли унікальні архівні кадри, частина з них не знайома широкій аудиторії.
«Арка» стала першим не італійським фільмом, який переміг на Visioni Corte Film Festival в Італії в номінації «Кращий музичний фільм».

Фото: Микита Завiлiнський

Реклама на сайті

Коментарі

вверх