У Києві відбудеться мітинг за заборону виробництва хутра в Україні

У Києві відбудеться мітинг за заборону виробництва хутра в Україні

15 серпня о 10:00 під стінами Мінекології відбудеться мітинг за заборону виробництва хутра в Україні. Подія відбудеться за ініціативи ГО Єдина Планета в межах Кампанії ХутроOFF.

Біля будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України небайдужі громадяни, у тому числі власники хутрових звірів зі своїми тваринами, вимагатимуть від профільного міністерства відреагувати на загрозу переміщення небезпечних хутрових ферм з Європи в Україну та приєднатися до вимог активістів заборонити виробництво хутра за прикладом європейських країн.

Координатор Кампанії ХутроOFF, спів-засновник ГО Єдина Планета Павло Вишебаба подав онлайн-петицію до Верховної Ради за заборону шкуродерень в Україні. Її підтримали вже понад 5000 громадян, у тому числі культурні, громадські та державні діячі, зокрема літератори Любко Дереш, Ірена Карпа, Павло Коробчук, музиканти Христина Соловій, Katya Chilly, Марко Галаневич (ДахаБраха), Саша Кольцова (Крихітка), Mari Cheba та Panivalkova, суддя Верховного суду Анна Вронська, Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді, журналісти Громадського радіо, голова ГО «Екодія» Ірина Ставчук та багато інших.

Приєднуйтесь до петиції.

Нагадаємо, що у країнах Європейського союзу триває процес законодавчої заборони виробництва хутра як жорстокої та шкідливої для довкілля галузі. Це загрожує переміщенням небезпечних хутрових ферм в Україну через слабку систему еко-контролю у державі. Який вже розпочався відкриттям ферми іноземцями у Житомирській області.

Чому заборонити:
негуманні умови утримання тварин: тісні клітки, неприродне середовище, скорочена тривалість життя
жорсткий забій: електричний струм у пащу та анальний отвір, труїння газом, вприскування отрути
забруднення довкілля: гній, послід, сеча від діяльності звіроферм потрапляють у ґрунт, водойми та підземні води. 
ризик для здоров’я людей: великі звіроферми – об'єкти підвищеної екологічної небезпеки. Вони забруднюють повітря, ґрунт та воду вірусами та бактеріями, що можуть бути стійкими до антибіотиків та смертельно небезпечними для людей.

Час: акція відбудеться у середу, 15 серпня, о 10:00.
Адреса: Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.
Організатор акції: незалежна еко- та зоозахисна ГО Єдина Планета

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх