Тиждень мистецтва: найцікавіші події Києва 1 - 7 травня

Тиждень мистецтва: найцікавіші події Києва 1 – 7 травня

У цій підбірці всього 11 подій, які ми наполегливо рекомендуємо відвідати. Але яких! Лише Kyiv Art Week скільки має підподій та локацій по всьому місту: творчі зустрічі, лекції, перформанси, виставки. І не лише це!

Виступ Katya Chilly Group з програмою «To Be»
02 травня, 18:30. Галерея «Лавра»
Виступ Katya Chilly
Цього вечора плестимуть таємничі та енергетичні візерунки голоси дев’яти музичних інструментів і однієї жінки-чарівниці. Тригодинний концерт від Каті Чілі та її друзів-музикантів розпочне серію перед-вечірок з приводу гостин Євробачення в Україні.

Арт-проект Іси Каррільйо «Ритуал природи»
03 травня – 17 травня. На місці пам’ятника Леніну
Арт-проект Іси Каррільйо «Ритуал природи»
У рамках конкурсу «Суспільна угода 2017» фонд «ІЗОЛЯЦІЯ» шукали кандидата на проект мистецької інтервенції на місці пам’ятника Леніну в Києві. Ним стала мексиканка Іса Каррільйо. Тимчасова інсталяція символізую зцілення, пошуки внутрішньої рівноваги та гармонії.

Другий етап міжмузейного проекту «Чумацький шлях»
03 травня – 25 червня. Музей Івана Гончара
Другий етап міжмузейного проекту «Чумацький  шлях»
Поєднання предметів трипільської кераміки з колекції Музею Олександра Фельдмана та творів сучасних художників Музею Івана Гончара» демонструє безперервний зв’язок між архаїкою та сьогоденням, ілюструє відображення стародавніх символів у сучасному мистецтві.

Арт-середа: лекція художника Володимира Кузнецова
03 травня, 19:00. Платформа культурних інновацій «Ізоляція»
Арт-середа: лекція художника Володимира Кузнецова
Тема лекції – «Мистецький простір» як засіб та інструмент художника в умовах активних соціальних змін». На основі робіт, ініціатив, проектів та досвіду присутніх на зустрічі учасників відбудеться обговорення позиції художника в ситуації після Майдану.

Фестиваль сучасного мистецтва «Kyiv Art Week»
04 травня – 07 травня. Локації міста
Фестиваль сучасного мистецтва «Kyiv Art Week»
Тиждень мистецтва – актуальний міжнародний формат, що об’єднує найцікавіші мистецькі події в одному місті. Фестиваль проходить за підтримки Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації.

Музичне шоу «Коллаб»
04 травня, 19:00. Mezzanine
Музичне шоу «Коллаб»
5 гуртів було створено спеціально для цього шоу. Музиканти раніше не знали одне одного, і протягом місяця створювали одну композицію для цього вечора. Тому, на Вас чекає 5 бендів; 5 пісень; 5 абсолютно різних жанрів.

Виставка «Львів: Союзники»
5 травня – 18 червня. Національний художній музей України
Виставка «Львів: Союзники»
Завдяки архівно-енциклопедичному, інтерактивному підходам, проект змалює динаміку розвитку і формування соціокультурних відносин у Львові 1940-1980- х років на тлі післявоєнної індустріалізації, відбудови міста як важливих складових запізнілої науково-технічної революції.

Міжнародний форум сучасного мистецтва «Face of Art»
05 травня – 14 травня. Галерея «Лавра»
Міжнародний форум сучасного мистецтва «Face of Art»
Face of Art – масштабна, мультидисциплінарна подія, що об’єднає візуальне мистецтво, науку і технології. Метою заходу є культурна репрезентація столиці України під час пісенного конкурсу «Євробачення» як міста відкритих творчих можливостей.

Вечірка «Lisi Wood»
06 травня, 23:55. Closer Art Centre
Вечірка «Lisi Wood»
Лайн-ап: DeWalta (Vakant, Meander, Indigo Raw, DE), Bacho (GEO), Cobert (GEO), Tomma (GEO), Bambu.

Фестиваль «Kyiv comic con»
06 травня 2017 – 07 травня. Український дім
Фестиваль «Kyiv comic con
Перший київський фестиваль популярної культури. Світ супергероїв, настільних та відеоігор, коміксів та аніме чекає на тебе!

Вечір джазу з Володимиром Соляником
07 травня, 18:30. Галерея «Лавра»
Тиждень мистецтва: найцікавіші події Києва 1 - 7 квітня
Вечір в атмосфері джазу разом з піанистом-віртуозом, який легко мікшує у концертах-перформансах класичний джаз, етно джаз, фьюжн, мейнстрім, блюз, нью-ейдж.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх