Цікаві вихідні. Куди піти у Києві 20 - 22 квітня

Цікаві вихідні. Куди піти у Києві 20 – 22 квітня

Чудова українська музика, найбільший в Україні архітектурний фестиваль, джаз на благодійній барахолці, виставки та інші цікавинки заповнять вихідні у столиці.

Концерт гурту «Бумбокс»

20 – 21 квітня, 20:00. Atlas
Як за допомогою електричного програвача, гітари та вокалу закохати в себе мільйони людей і змусити їх слухати в 2018 році музику написану в 2005. Це буде два концерти з матеріалом перших трьох альбомів гурту – «Меломанія», «Family Бізнес» і «III», зіграні трійкою, оригінальним складом тих років.

Деталі

Виступ The Erised

20 квітня, 21:00. Alchemist Bar
The Erised – скарб української інді-сцени. Колектив зіграє інтимний концерт. dj-set: Pavel Plastikk & Philipp Markovich.

Деталі

Фестиваль «CANactions International Architecture Festival 2018»

20 – 21 квітня. Галерея «Лавра»
Міжнародний архітектурний фестиваль – найбільша архітектурна подія в Україні, що відбувається кожного року, починаючи з 2008-го. В межах Фестивалю пройдуть два великі CANactions Festival Architours. А це: лекції, воркшопи, дискусії, презентації, майстер-класи, кінопокази, дитяча програма та багато інших цікавих та інтерактивних форматів.
Фестиваль «CANactions International Architecture Festival 2018»
Деталі

Концерт OY Sound System

20 квітня, 20:00. Music Space MK
У своїх роботах OYSS відштовхуються від експериментів над поєднанням синтетичних фактур, качового бейссаунду та бітів, з активним залученням струнних, духових та ударних етнічних інструментів. При цьому вокальні фактури балансують між джазовим та етнічним українським звучанням.

Деталі

Концерт Ніно Катамадзе & INSIGHT

20 квітня, 19:00. Міжнародний центр культури і мистецтв
У новій весняній програмі «Spring melody» ви почуєте кращі тематичні композиції Ніно, а також свіжі роботи колективу.

Деталі

Благодійна барахолка «Кураж Базар. Jazz ONLY»

21 – 22 квітня. Арт-завод «Платформа»
Легкі звуки джазу, усюди роялі, 16 музикантів на 2-ох сценах, sunset Dj-сет і атмосфера набережної Нового Орлеана. 370 барахольщиків і молодих брендів, 41 гастро-точка улюблених фуд-кортів, інклюзивна дитяча зона і місце, де найменші гості зможуть солодко поспати.
Благодійна барахолка «Кураж Базар. Jazz ONLY»
Деталі

Концерт Postman

21 квітня, 21:00. Коктейльний бар «Хвильовий»
«Тепло, щирість та любов» — під таким гаслом з’явиться Postman на концерті. Тур «Being High» завершиться у тому ж місці, де відбувся перший концерт в його межах. 21 квітня київська публіка вперше почує абсолютно нові треки, що увійдуть до наступного альбому музиканта.

Деталі

Виставка «icons \\ sacred silence»

З 22 квітня. Музей Булгакова
Проект лабораторних виставок KNO lab. space є серію експериментальних виставок, на яких буде представлено творчість міжнародних та українських художників, які працюють в сфері безпредметного мистецтва.
Виставка «icons \\ sacred silence»
Деталі

Концерт «Воплі Відоплясова»

22 квітня, 19:00. Концерт-хол «Freedom»
Відомий український гурт «Воплі Відоплясова» представить музичну програму «THE BEST» та виконає нові пісні.

Деталі

Воркшоп із медіа-арту «Відеонеділя 16+»

22 квітня, 12:00. Мистецький арсенал
Під час воркшопу Ви почуєте про те, що таке медіа-арт, пройдетесь виставкою і спробуєте створити власний арт-об’єкт. Завдання кожного учасника – зняти коротеньке відео-враження про себе на виставці та роботу, яка найбільше зацікавила.
Воркшоп із медіа-арту «Відеонеділя 16+»
Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх