Цікаві вихідні. Куди піти у Києві 13 - 15 травня

Цікаві вихідні. Куди піти у Києві 13 – 15 квітня

Австрійське кіно, фестиваль кави, «Довгі ночі короткого метра», а ще концерти гуртів «Лінія Маннергейма», Sinoptik. Вихідні у Києві переповнені цікавими подіями.

7-й щорічний фестиваль «Тиждень австрійського кіно»

12 – 15 квітня. Кінотеатр «Київ»
До програми 7-го щорічного фестивалю «Тиждень австрійського кіно» ввійшли три повнометражних фільми, зокрема драма україно-австрійського виробництва: Мадемуазель Параді; Мігранти, реж.Арман Т.Ріяхі; Січень – березень, реж. Юрій Речинський; Програма короткого метра ARS ELECTRONICA-2017.
фестиваль «Тиждень австрійського кіно»
Деталі

Виставка Юлії Моховікової «Mimicry»

З 13 квітня. Арт ЦУМ
Проект «Mimicry» аналізує природне та соціальне пристосуванство на прикладі людини і тварини, підкреслюючи ледь помітну грань між способом виживання у світі тварин та отриманням бажаного у світі людей.
Виставка Юлії Моховікової «Mimicry»
Деталі

Кінопоказ «Довгі ночі короткого метра 2018»

13 – 14 квітня. Кінотеатр «Київ»
Концепція проста – глядачам пропонується 6-7 годин, щоб насолодитися підбіркою найкращих французьких короткометражних фільмів. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно.
Довгі ночі короткого метра 2018
Деталі

Концерт Adam Gontier

13 квітня, 19:00, Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ»
Легенда альтернативного року, канадський музикант Adam Gontier – автор хітів гурту «Three Days Grace» і «Saint Asonia». У Києві він представить свій новий сольний проект.

Деталі

День неспішного мистецтва в Україні

14 квітня з 12:00. Музеї та галереї Києва
День неспішного мистецтва – міжнародна мистецька акція, що підтримується музеями світу з 2009 року. За статистикою пересічний відвідувач музею приділяє мистецькому твору від 8 до 17 секунд. Ідея дня неспішного мистецтва в тому, щоб спонукати оглядати твори повільно і ретельно, і приділити 1-й роботі, від 10 хв.
День неспішного мистецтва в Україні
Деталі

Прес-конференція та концерт проекту «Лінія Маннергейма»

14 квітня о 14:00 та 19:30. Книгарня «Є» та Mezzanine
Прес-конференція учасників музичного проекту «Лінія Маннергейма» – Олегом Кадановим, Сергієм Жаданом, Євгеном Турчиновим з нагоди всеукраїнського туру «Де твоя лінія?».

Прес-конференція
Концерт

Концерт SINOPTIK

14 квітня, 19:00. Atlas
За плечима SINOPTIK кілька європейських турів, а також перемога у всесвітньому фіналі Global Battle of the Bands в Берліні, де хлопці отримали звання кращої молодої групи світу. На концерті вони презентують альбом Fields on fire.

Деталі

Безкоштовні концерти у межах «Kyiv Music Days»

14 – 15 квітня. Літературно-артистичний клюб «Х. Л. А. М.»
YIV MUSIC DAYS – це форум концертної індустрії, що презентує виступи музикантів різних стилів одразу на кількох київських майданчиках. У Х.Л.А.М Ви зможете побачити та почути виступи гуртів, що представлятимуть себе та свою музику у стилі етно.
Безкоштовні концерти у межах «Kyiv Music Days»
Деталі

Фестивалі «Kyiv Coffee Festival vol. 4»

14 – 15 квітня. Арт-завод «Платформа»
Kyiv Coffee Festival збере на одній локації тисячі кавоманів і професіоналів індустрії, сотні бариста і кав’ярень з усієї України.
Kyiv Coffee Festival vol. 4
Деталі

Забіг «Kyiv NoWaste Race 2018»

15 квітня 2018, 09:30
Національний Ботанічний сад ім. Гришка
Україна БЕЗ сміття проводитиме «Другий київський екологічний забіг». Збиратимуть гроші на відкриття Другої сортувальної станціі вторсировини у Києві.
Kyiv NoWaste Race 2018
Деталі

Концерт гурту Therion

15 квітня, 19:00, Atlas
Шведська метал-група «Therion» не має аналогів серед виконавців світової сцени. Унікальний стиль, незрівнянне музичне звучання, нестандартний творчий шлях. Це варто почути і побачити.

Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх