Найцікавіші події Києва: 31 жовтня - 6 листопада

Найцікавіші події Києва: 31 жовтня – 6 листопада

Хелловін у Музеї сновидінь

31 жовтня, 19:00. Музей сновидінь (вул. Чигоріна, 55)
Лекція «Потяг Танатоса», яка відбуватиметься у рамках тематичної програми «Кошмар». Говоритимуть про роль смерті у культурі, мистецтві та житті цілих епох: естетизація смерті, гра з символікою та візуальними образами, про тягу до мертвого, «моду» похоронної індустрії, про музеї смерті та колекцію смертельних атрибутів, індустрію краси та смерті
14705643_1080449208740409_5661282354690392026_n

Концерт гурту Bahroma

1 листопада, 19:00, клуб Atlas (вул. Січових стрільців, 37-41)
Один із найнеординарніших гуртів української сцени зіграє сольний концерт, на якому прозвучать старі хіти в новому звучанні, буде презентовано новий матеріал та неочікувані колаборації та багато цікавих сюрпризів.
afisha-bahroma

Зустріч з соціологом Жоржем Мінком

1 листопада, 17:00, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)
Французький соціолог та політолог, визнаний фахівець із питань національної пам’яті поділиться думками щодо можливості застосування концепту тоталітаризму та авторитаризму в існуючих моделях державного устрою на прикладі Польщі та Угорщини, демократичних країн, які зазнали комуністичного режиму.
afisha-mystetskyi-arsenal

Концерт скрипаля Шломо Мінца

2 листопада, 19:00, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, (пл.Івана Франка, 3)
Грандіозний концерт симфонічного складу оркестру «Віртуози Києвапід керуванням почесного диригента Єрусалимського симфонічного оркестру Дмитра Яблонського (США-Ізраїль) та соліста, скрипаля-віртуоза – Шломо Мінца.
afisha-slomo-minc

Фестиваль прогресивної музики та цифрового мистецтва «NextSound»

3 – 6 листопада, Closer art centre (вул. Нижньоюрківська, 31)
Четвертий фестиваль прогресивної музики і цифрового мистецтва розширить свідомість кожного протягом трьох днів – з четверга до ранку неділі. четвер пройде освітня частина – лекторій про музику та медіа-арт. Ніч з п’ятниці на суботу та суботи на неділю переверне сприйняття звуку догори дном. підсвідомості кожного. Виступатимуть: MOUSE ON MARS (DE), RROSE (USA), ELEKTRO GUZZI та AISHA DEVI (CH), PEDER MANNERFELT та TM404.
afisha-next-sound-festival

Лекція Костянтина Акінши «Спогади комунара: мистецтво у сквоті»

3 листопада, 19:00, PinchuArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3)
Акінша розповість, чим жили художники у найбільш популярному сквоті початку 90-х – «Паркомуна», де збирались київська богема, про їхні взаємовпливи у творчості, про перші виставки, які він організовував з Олександром Соловйовим, а також про легендарні тусовки на вул. Паризької комуни.
afisha-lekciya-kostiantuna-akinshyna

Концерт Макса Барських

4 листопада, 20:00, Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119)
Він один з небагатьох в Україні поп-зірок, хто створює якісну музику з ультра-сучасним звучанням, а його кліпи — «Агонія», «Lost In Love | Втрачаю тебе», «Серце б’ється», «Z. Dance» — відповідають світовим стандартам музичного відео
afisha-concert-maksa-barskoho

Концерт французького електронного колективу Telepopmusik

5 листопада, 20:00, Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
Це приклад тонкої і хитромудрої суміші електроніки, даунтемпо і тріп-хопу високого рівня. «French touch» – соковитий експериментальний стиль, появу якого приписують саме Telepopmusik. Саме його у всій красі Ви зможете почути в новому альбомі, який команда презентує на концерті.
afisha-telepopomusik

Концерт гурту Brunettes Shoot Blondes

5 листопада, 22:00, Apelsin magic cafe (вул. Велика Васильківська, 19)
Brunettes Shoot Blondes виступлять з акустичним сетом. Ви зможете почути програму, яка звучала на найбільших фестивалях України і Європи. Цього разу гурт виступить за підтримки духової секції, в компанії чарівних бек-вокалісток.
afisha-brunets-shoot-blondes

Закриття сезону фестивалів вуличної їжі

5 – 6 листопада, Арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1)
Організатори зберуть на фестивалі найкращі формати вуличної їжі: новачки цього року, які вже встигли полюбитися публіці, і постійних учасників, які збирають черги вже який рік поспіль. На фестивалі обіцяють створити атмосферу справжнього домашнього затишку і зігріти всіх, хто втомився від осінніх холодів, адже багато активностей сконцентровано в опалювальних приміщеннях. Буде весело, цікаво та дуже атмосферно.
afisha-festyval-vulychnoi-izhi

Відкриття виставки «5 робіт у контексті»

5 листопада, 18:00, Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)
У рамках відкриття Лариса Венедиктова виконає хореографічний перформанс «Хід конем» Ізи Тарасевич. Наступного дня, о 12:00 усіх охочих запрошують на недільний бранч із кураторами та митцями – учасниками виставки, після якого відбудеться кураторська екскурсія та бесіда про сучасне site-specific мистецтво у Білорусі, Грузії, Молдові, Польщі та Україні. Одразу після цього, о 15:00 Кароль Радзішевський презентує Інститут квір-архівів (Queer Archives Institute) та розповість про створення перформативних квір-архівів у Східній Європі.
afisha-vystavka-5-robit-u-konteksti

Концерт гурту Anacondaz

6 листопада, 19:00, Atlas (вул. Січових стрільців, 37-41)
Гурт, який виконує альтернативний хіп-хоп, або, як визначають самі музиканти свій жанр – паузерн-реп. За останні півтора року Anacondaz з гастролями відвідали понад 50 міст Росії і країн СНД в рамках двох турів з різною програмою.
afisha-concert-anacondaz

Реклама на сайті

Коментарі

вверх