Стартував прийом заявок на конкурс молодих митців Objects contemporary art prize

Стартував прийом заявок на конкурс молодих митців Objects contemporary art prize

Національний музей «Київська картинна галерея» та Громадська Організація ARTIVIST та U:CURATORS оголошує прийом заявок на конкурс молодих митців, що працюють у галузі сучасного мистецтва.

OBJECTS CONTEMPORARY ART PRIZE – конкурс, що має на меті сприяння розвитку нової генерації українських митців, надання їм інституційної та фінансової підтримки. Це унікальна можливість для художників, які прагнуть заявити про себе та отримати можливість показати свої роботи українській та європейській публіці.

Переможець конкурсу отримає можливість зробити персональну виставку в мистецькому центрі «Шоколадний будинок». Проекти авторів будуть розглядатися та оцінюватися незалежно від факту наявності в них профільної художньої освіти. Завдяки цьому стане можливим перетин поглядів «старої школи» та «свіжої крові» в культурно-мистецькому розрізі.

Оцінювати роботи та визначати переможців буде спеціальне журі, до складу якого входять провідні українські художники, мистецтвознавці, архітектори та видавці:
• Юрій Вакуленко, Генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея», (голова журі);
• Віктор Сидоренко, Директор Інституту проблем сучасного мистецтва АМУ;
• Тетяна Костенко, Перший заступник Директора музейно-виставкового центру «Музей історії міста Києва»;
• Назар Білик, скульптор;
• Костянтин Кожемяка, власник та засновник видавництва «ArtHuss»;
• Сергій Махно, засновник та керівник архітектурної майстерні Сергія Махно;
• Вячеслав Балбек, архітектор, співзасновник майстерні «2В Group»;
• Анна Вовк, співзасновник КАМА (Kyiv Academy of Media Arts).

Призовий фонд конкурсу складає 60 000 грн. Кошти будуть розподілені між призерами:
I місце: 30 000 грн;
II місце: 20 000 грн;
III місце: 10 000 грн.

Роботи 15 фіналістів будуть відібрані та представлені на груповій виставці в мистецькому центрі Шоколадний будинок». Переможці та призери конкурсу будуть оголошені в день відкриття виставки, 16 березня 2019 року.

Переможець конкурсу представить персональну виставку в мистецькому центрі Шоколадний будинок». Окрім цього, U:CURATORS укладе договір про співпрацю з п’ятьма окремо обраними учасниками. Партнери з Німеччини оберуть митця для проведення його виставки в Берлiнi та подальшоï спiвпрацi.

Процес проведення премії буде відкритим та прозорим – кожен бажаючий зможе ознайомитись із роботами претендентів на офіційному сайті премії.

Подати заявку на участь в конкурсі можна на сайті.

Вимоги до претендентів та подання робіт:
брати участь у конкурсі можуть громадяни України у віці 18-35 років, які працюють в галузі живопису, графіки та скульптури. Прийом заявок триватиме з 01 лютого 2019 року до 05 березня 2019 року;
художник може обрати довільну тему та техніку виконання. Твори мистецтва не мають містити політичних лозунгів, символіки політичних партій, насильства та сексуального змісту. Розмір роботи не має перевищувати наступні параметри: 2м х 2м х 2м (ширина, довжина, висота).

Прийом заявок:
1 лютого 2019 – 05 березня 2019

Виставка фіналістів:
16 березня 2019 – 23 березня 2019
Мистецький центр «Шоколадний будинок»

Виставка переможця:
24 березня 2019 – 02 квітня 2019
Мистецький центр «Шоколадний будинок»

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх