Spivakovska ART:EGO culture center шукає молодих митців

Spivakovska ART:EGO culture center шукає молодих митців

Галерея сучасного мистецтва SPIVAKOVSKA ART:EGO GALLERY, разом із запрошеною кураторкою Дар’єю Біленко, оголошують Open call для молодих митців, метою якого є пошук та відкриття нових імен української арт-сцени.

Опісля Open call кураторки оберуть 10-15 учасників, роботи яких будуть представлені в межах колективної виставки, яка відбудеться незабаром після відбору фіналістів. Кураторками виставки стануть: Юлія Міхно (директорка Spivakovska ART:EGO gallery), Дар’я Біленко.

Умови подачі робіт:
подача заявки відбувається через заповнення Google-форми. Подавати заявки на Open call можуть художники з усієї території України, від 18 років. Для розгляду в участі прийнятні усі форми сучасного мистецтва. Кожен з учасників може подати до 7 робіт, якими може бути: живопис, графіка, скульптура, інсталяція. Розмір робіт не має перевищувати: для живопису – 1,2 м х 1,2 м; для скульптури – 2м х 1м; для інсталяції – згідно з просторовими можливостям галереї.

Основна ідея фінальної виставки: INSIGHT. В основу концепції виставки покладено тему самоідентифікації митця, внутрішнього самопошуку та гармонізації із зовнішнім світом. Завдяки чому художник проявляє власне «Я» у роботах? Де закінчуються його персональні межі та починається момент впливу та впровадження зовнішніх факторів. Як художнику віднайти самого себе за допомогою своєї творчості, не піддавшись спокусам змінитись під впливом зовнішніх факторів?

Термін подачі робіт: до 15.02.2019 включно.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх