Шулявський шляхопровід перекриють на ремонт. Як об'їжджати

Шулявський шляхопровід перекриють на ремонт. Як об’їжджати

На реконструкцію Шулявський шляхопровід перекриють з 16 березня. Рух транспорту буде організовано прилеглими вулицями. Про це під час брифінгу повідомив головний інженер КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» Олександр Здольник.

Рух транспорту в напрямку Олександра Довженка – Вадима Гетьмана відбуватиметься вулицями Антона Цедіка та Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги, звідки можна буде повертати ліворуч на вулицю Гарматну. З вулиць Гарматної та Виборзької можна виїхати на вулицю Вадима Гетьмана.

Рух транспорту в напрямку Вадима Гетьмана – Олександра Довженка відбуватиметься реконструйованим з’їздом, що вже є, на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту та виїздом на вулицю Олександра Довженка.

ремонт шулявського шляхопроводу

Односторонній рух: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька.

шулявський шляхопровід

Тролейбусний рух із боку Севастопольської площі вулицею Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст»; з боку вулиці Олени Теліги вулицею Олександра Довженка – кінцеву зупинку «Вул. Івана Гонти». Більш детально про зміну руху громадського транспорту на час проведення ремонтних робіт.

До кінця 2019 року заплановано завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх