Програма культурно-мистецьких заходів з нагоди «Євробачення-2017»

Програма культурно-мистецьких заходів з нагоди «Євробачення-2017»

Цьогоріч пісенний конкурс «Євробачення-2017» відбудеться у Києві. Усі цього довго чекали, а місцева влада готувалась до грандіозного свята: велись ремонтні роботи та складалась культурна програма для туристів та киян.

Як зауважив заступник голови КМДА Олексій Резніков, упродовж двох тижнів очікується 20 тисяч іноземних туристів та в 2-3 рази більше внутрішніх. Для них підготували різноманітну розважальну програма: 3D-mapping-show, розважальні локації, «Kyiv art week» і багато інших цікавинок

Програма культурно-мистецьких заходів з нагоди «Євробачення-2017»

30 квітня до 14 травня
«Фан-зона на Софії»
10 тисяч місць, фуд-корти, розважальні зони та великий екран – тут зроблено усе для того, щоб гості міста та кияни, змогли комфортно відпочити, а головне – підтримати українських конкурсантів.

Розважальна зона на Троїцькій площі.
Презентація кращих зразків національної музики, сучасних творів музичного, театрального мистецтва, ознайомлять киян і гостей міста з унікальною українською культурою.

Розважальна зона «Feel Ukraine» – «Відчуй Україну» на Контрактовій площі.
Відбуватимуться тематичні виступи (день джазу, день блюзу, день образотворчого мистецтва та інше) артистів, виставки, майстер-класи, які супроводжуватимуться відеофільмами на екранах сцени.

Розважальна зона «Євробачення: Ретроспектива» на Поштовій площі.
На площі відбуватиметься фестиваль-караоке, що ознайомить гостей із історією «Євробачення».

Розважальна зона «Перший київський пленер «Kyiv Art Fort 2017». Національний історико-архітектурний заповідник «Київська фортеця».
Простір буде облаштований тимчасовими сферичними тентовими спорудами. На основному майданчику пленеру діятиме велика художня зала, у якій будуть представлені експозиції сучасних художників України, останні найбільш актуальні, цікаві культурні проекти та платформи України.

4 до 7 травня відбудеться Міжнародний фестиваль «Київський тиждень мистецтва» (Кyiv Art Week)».

5 до 14 травня у Київській міській галереї мистецтв «Лавра» відбудеться Міжнародний арт-фестиваль «Face of art»: виставка «Дивовижна розгубленість», спецпроект з Фондом «АнтиСНІД» − Kissing Doesn’t Kill, відеоінсталяції Євгена Чернишова, медіаінсталяції арт-групи «Tenpoint», вистав сучасних українських театрів, виступів відомих музикантів, представників альтернативної музичної сцени та багато іншого.

Окрім того, з 12 до 14 травня на Контактовій, Поштовій площах, а також на території парку Кіото відбудеться показ 3D-mapping-show «Kyiv Light Fest». Із 19:00 до 23:00 на майданчиках українські та зарубіжні відеохудожники перетворюватимуть будівлі на величезні екрани з видовищними відеопроекціями.

Також заплановано показ кіноальманаху «Все починається в Києві», що презентує європейській спільноті та українському глядачу столицю України в привабливому та цікавому форматі ігрових кіноновел.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх