Проект будівництва «Парк Почайна» із пішохідними місточками та тунелем

Проект будівництва «Парк Почайна» із пішохідними місточками та тунелем

Мер Києва, Віталій Кличко, підписав розпорядження КМДА про будівництво парку культури та відпочинку «Парк Почайна» в Оболонському районі. Інформація про це з’явилась на сайті КМДА 27 квітня.

Територія, де невдовзі з’явиться парк, розташована між проспектом Степана Бандери та вулицею Електриків. Як повідомляє прес-служба КМДА, будівництво почнуть цього року.

Проект будівництва «Парк Почайна» із пішохідними місточками та тунелем

Парк займатиме площу 10 га, уздовж річки Почайна. Авторами проекту стали Валентин Уваров та Віталій Ткач. Вони перемогли на закритому конкурсі у травні 2017 року. Журі пояснило, що це єдиний проект, який пропонує гармонійне сполучення парку із міськими територіями.

парк почайна

Зокрема, для зв’язку з озером Йорданським та житловим масивом, автори проекту передбачили створення пішохідного мосту над проспектом С. Бандери, визначили елементи ревіталізації річки, продумали експлуатацію парку в різні пори року.

Також, у парку будуть малі архітектурні форми, пішохідні місточки, збудовано тунель. А ще Парк Почайна ділитиметься на зони: місця тихого та активного відпочинку, зон дитячих і спортивних майданчиків, набережної зони з кафе, туалетами, зимовим катком. Тут буде місце і для релігійних заходів на річці, прогулянкова зона, зон проведення фестивалів і громадських заходів.

парки Києва

Реклама на сайті

Коментарі

вверх