OPEN CALL освітнього проекту «Face art – face future» від НХМУ

OPEN CALL освітнього проекту «Face art – face future» від НХМУ

Національний художній музей України організовує освітній проект для молоді Києва. Він відбудеться в межах виставки «Ернст Барлах – Кете Колльвіц. Долаючи межі існування». Його задумано як простір для творчих роздумів, що доповнює виставку. До участі запрошується молодь, віком від 16 до 21 років.

Проект

Проект face art – face future приурочений до виставки німецьких експресіоністів Ернста Барлаха і Кете Колльвіц в Національному художньому музеї України у Києві. Представлені на виставці 41 скульптурна робота, в тому числі і монументальні «Ширяючий ангел собору Гюстров» і «Жебрак» Ернста Барлаха, а також 115 малюнків і графічних робіт з музейних та приватних колекцій Німеччини відображають основні етапи творчого шляху обох митців.

Понад сто років розділяють нас з епохою Барлаха і Колльвіц. А що ж пов’язує нас з творами цих авторів? Які ідеї митців актуальні і донині? Чи залишаються значущими й досі поняття буття та якості людського існування – чи усе зводиться лише до користолюбства і споживання? Що ми вкладаємо у поняття «сталість і розвиток»? Якщо задати ці питання самому собі, то стане очевидним, що твори двох авторів не залишаються частиною минулого – навпаки, вони зберігають свою актуальність й досі.

Face art – face future задумано як простір для творчих роздумів, що доповнює виставку «Ернст Барлах – Кете Колльвіц. Долаючи межі існування». Митці та арт-медіатори з Гамбурга та Києва співпрацюють з мистецьки-заангажованої молоді над розробкою і створенням нових медіальних та комунікативних меседжів.

Більше інформації

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

Навчання для посланців виставки: Ти візьмеш участь у 5-ти денному курсі, що завершується презентацією. Загалом весь курс триватиме біля 40-50 годин. По завершенні навчання ти отримаєш сертифікат участі.

Група 1: Мистецькі медіатори

Ти дізнаєшся, як за допомогою комунікативних і перформативних стратегій сформулювати і висловити власну думку про твір мистецтва та як залучити інших до діалогу з мистецтвом.

Розклад:

Понеділок 26.02: 11:00 – 17:00
Вівторок 27.02: 11:00 – 17:00
Середа 28.02: 11:00 – 17:00
Четвер 01.03: 11:00 – 17:00
П’ятниця 02.03: 11:00 – 17:00

З 3 березня по 1 квітня 2018 року ТВОЯ КОМАНДА розробить і проведе для школярів і молоді серію інтерактивних екскурсій виставкою «Барлах – Колльвіц. Долаючи межі існування». Точні дати буде визначено згодом.

Група 2: Відео-арт

Ти дізнаєшся, як зняти професійне арт-відео за допомогою смартфона. Навчишся знаходити мотив і розробляти концепцію, знімати відео, оволодієш основними правилами вибору музики, монтажу, прийомами роботи з відео, титрами і звуком. Також ти вирушиш у триденну подорож до Харкова.

Розклад:

Субота 24.02: 11:00 – 17:00
Неділя 25.02: 11:00 – 17:00
Понеділок 26.02: Харків
Вівторок 27.02: Харків
Середа 28.02: Харків
Четвер 01.03: Постановка відео виставки у галереї BURSA
П’ятниця 02.03: Постановка і відкриття відео виставки у галереї BURSA
Субота 03.03: Кураторство відео виставки у галереї BURSA
Неділя 04.03: Кураторство відео виставки у галереї BURSA

2 – 4 березня 2018 року відбудеться презентація відео робіт, створених ТВОЄЮ КОМАНДОЮ! Виставка ВАШИХ відео інсталяцій пройде в арт-галереї BURSA в Києві.

ЯК стати УЧАСНИКОМ?

ТОБІ від 16 до 20 років? ТИ достатньо змотивований? ТИ хочеш дізнатись щось нове? ТИ хочеш взяти участь у міжнародному проекті?

Тоді подай заявку на участь на адресу електронної пошти: [email protected] або на сайті: www.faceart-facefuture.com/бериучасть/

Термін подачі заявок: до 18 лютого 2018!

Вкажіть:

Ім’я та прізвище
Контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта) та вік
Навчальний заклад (напрямок)
Розкажи кількома реченнями, чому ти хочеш взяти участь у проекті face art – face future. Що тебе зацікавило у цьому проекті? Чому саме ти повинен стати учасником програми? До якої з двох груп ти хочеш приєднатись?

Лише для Групи 2: Відео-арт

Що тобі потрібно зробити, щоб взяти участь в складі групи відео-арту?
Надійшли своє відео, відзняте на телефон. Тривалість відео повинна бути не більше 3-х хвилин. Вибери одне із двох наступних завдань:

Розкажи про один день зі свого життя! Як це – бути тобою? Як це – жити у твоєму тілі? На що схожий твій день? Якого він кольору, смаку, запаху, звуку? Спробуй використати ракурс, швидкість зйомки, колір, світло, звуки, рух, щоб передати настрій, відчуття та почуття.

Або:

Чи є в тебе улюблене місце або вулиця у твоєму місті? Розкажи нам про це місце за допомогою відео! Спробуй передати свої відчуття через відео: як це іти по цій вулиці, що ти відчуваєш? Спробуй не просто провести екскурсію і показати нам місце, а відтворити відчуття та емоції. Зроби так, щоб глядач відчув запах, колір, швидкість кроку, темп, ритм, звук вулиці. Ти повинен показати це місце так, щоб глядач побачив його твоїми очима!

Реклама на сайті

Коментарі

вверх