Незалежний виставковий простір Set відкриється напроти Будинку актора

Незалежний виставковий простір Set відкриється напроти Будинку актора

Новий незалежний арт-простір розташується на двох поверхах будинку по вулиці Ярославів Вал, 14а. Офіційне відкриття відбудеться 24 травня в межах Kyiv Art Week.

Незалежний виставковий простір Set відкриється навпроти Будинку актора

Set — це українська виставкова інституція європейського зразка, основою виставкової діяльності якої стане курований художній діалог між представниками різних ідей, стилів та шкіл в сучасному мистецтві.

Незалежний виставковий простір Set відкриється навпроти Будинку актора

У Set будуть представлені великі міжнародні виставкові проекти, персональні виставки українських та закордонних художників. Також тут планують проводити лекції, перформанси, вечірки і відкриті зустрічі з художниками. Програму простору формуватиме міжнародна кураторська рада, що дозволить митцям з різних країн обмінюватися досвідом і світоглядними позиціями.

Незалежний виставковий простір Set

Set розмістився навпроти Будинку актора у будівлі, побудованій у 1910 році Мартіном Клугом на замовлення українського комерсанта Леоніда Родзянко. Експозиційний простір включає шість реконструйованих залів, загальною площею — 410 м2.

Незалежний виставковий простір Set

Чотири зали знаходяться на першому поверсі. Тут буде і кав’ярня, і бібліотека з виданнями про сучасну візуальну культуру. Перша виставка пройде за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, але ще до її відкриття в просторі почнуть проводити перфоманси.

Set заснувала група київських меценатів, яку очолює колекціонер Владислав Баторшин, кураторкою простору стала мистецтвознавиця Марія Вторушина.

Фото: Павлович Ілля.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх