Найцікавіші події Києва 8 - 14 травня

Найцікавіші події Києва 8 – 14 травня

У Києві завжди знайдеться куди піти, що подивитись, послухати чи у чому прийняти участь. Вибір настільки широкий, що інколи важко обрати. Тому, щоб полегшити Вам завдання, KyivOnline знову підготував підбірку най-найк подій, які варто відвідати)

Пісенний конкурс «Євробачення-2017»
08 – 13 травня. Локації міста
Пісенний конкурс «Євробачення-2017»
Євробачення-2017 – 62-й пісенний конкурс, який завдяки перемозі української співачки Джамали в 2016-му в Стокгольмі отримала право проводити Україна. Взяти участь у пісенному конкурсі, який прийматиме Київ виявили бажання 43 країни.

Концерт Enver Izmaylov
10 травня, 18:30. Галерея «Лавра»
Enver Izmaylov
Енвер Ізмайлов – гітарист-віртуоз, що грає у техніці теппінг, джазиста, композитора, людини, яка входить до топ-100 гітаристів світу. Його репертуар наповнюють твори дуже різних народів та культур.

Виставка Влада Волосенка «Граніт. Мармур. Дерево»
10 травня – 29 травня. Галерея «Дукат»
Виставка Влада Волосенка «Граніт. Мармур. Дерево»
Немов ілюструючи ідею довічного руху, художник поєднує у творах схематизовані антропоморфні образи з універсальними природними формами. Переважна більшість цих форм є асоціативним наслідуванням ландшафтного рельєфу: хвилястих вигинів річки чи плавних контурів пагорбів.

Зустріч «MusicHub #11: Connect | Бізнес-модель музичної індустрії»
10 травня, 19:00. Atlas
«MusicHub #11: Connect
На черговому Music Hub: Connect розбиратимуться з тим, як взагалі побудована музична індустрія, і як в сучасних умовах змінюються моделі роботи для усіх її гравців – артистів, менеджерів, агентів, продюсерів.

Перший за 5 років концерт гурту Marakesh
11 травня, 20:00. Sentrum
Marakesh
MARAKESH — українська альтернативна рок-група, заснована в Києві 11 років тому, яка зараз веде свою діяльність в Берліні. Разом з цим концертом, група оголошує про довгоочікуване возз’єднання в оригінальному складі.

Фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі»
11 – 12 травня. Національний центр Олександра Довженка
Фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі
Найбільший у Східній Європі фестиваль німого кіно і сучасної музики переїжджає туди, де знаходиться найповніша в Україні збірка німого кіно, в Довженко-Центрі.

Фестиваль сучасної кераміки «ЦеГлина – 2017»
11 – 27 травня. Арт-простір «ЦеГлинаАрт»
Фестиваль сучасної кераміки «ЦеГлина
Фестиваль сучасної кераміки «ЦеГлина-2017» – всеукраїнський проект у сфері художньої кераміки, спрямований на розвиток професійної української кераміки.

Jamala з новою програмою «I believe in U»
12 травня, 20:00. Палац спорту
Jamala
Виступ стане найбільш масштабним та видовищним з усіх, що були на даний момент в її кар’єрі. Нова програма отримала назву I Believe in U за назвою однойменного синглу, реліз якого призначено на весну 2017 року. В її основу ляже матеріал міжнародного альбому Джамали 1944.

Richie Hawtin на арт-заводі «Платформа»
12 травня, 22:00. Арт-завод «Платформа»
Richie Hawtin
Це ім’я не потребує представлення. New York Times називає його однією з провідних фігур електронної музики, а весь світ вже давно визнав у ньому генія і назвав живою легендою сучасності.

Міжнародний фестиваль світла и медіа-мистецтва «Kyiv Lights Festival»
12 – 14 травня. Локації міста
Найцікавіші події Києва 8 - 14 травня
Під час Євробачення відбудеться перший міжнародний фестиваль світла и медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival, який на три дня змінить архітектурний вигляд столиці і об’єднає дизайнерів відеографіки, художників світла і лазера, віджеїв та сучасних художників.

Концерт гурту Tik Tu
12 травня, 20:00. Old Fashioned Bar / 32
Концерт гурту Tik Tu
Tik Tu їдуть в Київ. Ви точно їх чули на радіо чи на багатьох фестивалях по всій Україні, а навіть якщо ні – саме час розпочати пізнання. Tріо із Тернополя Tik Tu – це симбіоз synthpop, indie-pop та electronic.

Арт-проект «Коротка Амбітна Мистецька Акція»
12 – 13 травня. Національний центр Олександра Довженка
Арт-проект «Коротка Амбітна Мистецька Акція»
Арт-проект діятиме у рамках фестивалю «Німі ночі 7 ½». Виставка «КАМА» стане результатом взаємодії молодих художників та арт-менеджерів – студентів Kyiv Academy of Media Arts. До експозиції увійдуть роботи 8 художників, виконані у різних медіа.

Концерт гурту «Вагоновожатые»
13 травня, 20:00. Sentrum
Концерт гурту «Вагоновожатые»
Гурт зіграє «Великий осінній концерт». Чому осінній? Травень – п’ятий місяць року в юліанському і григоріанському календарях, третій місяць староримського року, що починався з березня. В Північній півкулі Землі є третім місяцем весни, у Південній – третім місяцем осені.

8-ий фестиваль «Kyiv Food and Wine Festival»
13 – 14 травня. Експоцентр України
8-ий фестиваль «Kyiv Food and Wine Festival»
Восьмий фестиваль їжі та вина буде присвячений класичному та найбільш ідеальному поєднанню в світі: сири та вино. Кращі винороби країни везуть свої найцікавіші вина та історії.

Фестиваль «Ulichnaya eda»
13 – 14 травня. Арт-завод «Платформа»
Фестиваль «Ulichnaya eda
Тематикою для травневого фестивалю стане кухня країн-учасниць Євробачення, а назвою – Gastrovision. Фестиваль збере в ці дні рекордна кількість іноземних гостей. Такого фестивалю «Ulichnaya eda» точно ще не було.

Ді-джей сет від Поганий DJ Fozzey
13 травня, 21:00. Alchemist Disco
Ді-джей сет від Поганий DJ Fozzey
Що ставить Поганий DJ Fozzey, а головне як і для кого, щоб прощали йому і цю витівку – це таємниця. А таємниці цій непогано б трохи відкритися. Як буде? – Весело, буйно, файно.

Концерт гурту «СБПЧ»
14 травня, 19:00. Sentrum
Концерт гурту «СБПЧ
Яскраве явище сучасної російської музики, гурт «Самое Большое Простое Число», знову відвідає Київ, щоб презентувати новий EP «Викину голову — нехай думає серце!».

Біговий марафон «Kyiv Euro Marathon 2017»
14 травня, 09:00. НСК «Олімпійський»
Біговий марафон «Kyiv Euro Marathon 2017
Другий Kyiv Euro Marathon стане спортивно-розважальним компонентом міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. Мета: зміцнення іміджу України в якості туристично-привабливої країни; пропаганди здорового способу життя.

Великий сольний концерт гурту SEPTA
14 травня, 19:00. MonteRay Live Stage
Великий сольний концерт гурту SEPTA
Septa – це одеський квартет, звучання якого складно охарактеризувати одним словом. За роки снування гурту випустив три альбоми, останній з яких, – Sounds Like Murder, став альбом року за версією BUMA.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх