Найцікавіші події Києва: 7 - 13 листопада

Найцікавіші події Києва: 7 – 13 листопада

Гурт De Phazz з презентацією альбому «Prankster Bride»
7 листопада, 19:00, Міжнародний центр культури і мистецтв (вул. Інститутська, 1)
Гурт De Phazz везе до Києва новий альбом «Prankster Bride», який вийшов 28 жовтня. «Prankster Bride» стане своєрідним посвяченням прекрасній половині групи і всього людства: в запису вокальної партії альбому взяли участь нинішня і колишня вокалістки De Phazz – Пет Епплтон і Барбара Лар відповідно, а також запрошені гості – Енджел Джей, Ютта Глазер і Черрі Сандерс.
de-phazz

Інсталяція Махмуда Бакші «Безкінечне святкування»
07 листопада – 21 листопада, бульвар Шевченка.
о 18:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує тимчасову інсталяцію іранського митця Махмуда Бакші «Безкінечне святкування» (Endless Celebration) на місці поваленого пам’ятника. У вівторок 8 листопада, о 19.00 у креативній спільноті IZONE відбудеться дискусія за участі художника. Інсталяція є іронічним коментарем стороннього спостерігача до історичного моменту, в якому наразі перебуває Україна.
afisha-izilyatsia

Концерт Dida Pelled Trio
8 листопада, 19:30, Caribbean Concert Hall (вул. Шота Руставелі, 11)
Співачка Dida Pelled – найяскравіша ізраїльська співачка та гітаристка. Вона разом зі своїми партнерами контрабасистом Арком Овруцьким і барабанщиком Деном Араном вперше виступить перед українською публікою. Музиканти представлять програму в якій сплелися гарний вокал, гітарний блюз і впізнавані близькосхідні мотиви.
afisha-dida-pelled

Лекція Віталія Портнікова «Україна між Литвою і Польщею: як змінилась доля?»
8 листопада, 19:30, MediaHub (вул. Суворова, 4/6)
Зустріч присвячена періоду пов’язоному зі знаходженням українських земель у складі Великого Князівства Литовського та Речі Посполитої, та їх функціонуванням у цей період: характеристика періоду з точки зору змін, які відбулися на українських землях та, як це позначилось на їх подальшому історичному розвитку.
Віталій Портніков — відомий український журналіст та публіцист, ведучий програм на каналі «Есперсо» і постійний автор аналітичних статей в багатьох вітчизняних та іноземних виданнях на політичну та історичну тематику.
afisha-lekcia-media-hub

Концерт Victor Wooten JAZZ band
9 листопада, 19:00, Міжнародний центр культури і мистецтв (вул. Інститутська, 1)
Триразовий володар «Греммі» Віктор Вутен є головним новатором 90-х, незмінно привертаючи шанувальників своїми сміливими композиціями. Згідно зі статистикою журналу Rolling Stones за 2011 рік, Віктор Вутен увійшов у десятку найкращих бас-гітаристів усіх часів, розділивши список з досить гучними іменами.
afisha-concert

Лекція Лесі Кульчинської «Візуальний диспозитив»
9 листопада, 17:00, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)
Під час лекції буде розглянуто чотири базові візуальні диспозитиви, що визначають структуру візуального досвіду, чотири візуальні матриці, що обумовлюють наше сприйняття та реакцію на образ. Кожна із цих матриць детермінована певним скопічним бажанням, кожна із них є джерелом певного страху. Леся Кульчинська – кандидатка мистецтвознавства, культуролог, кінознавець, кураторка, співробітниця Центру візуальної культури.
afisha-mysteckyi-arsenal

Фестиваль «Нове британське кіно – 2016»
10 – 16 листопада, Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19)
Щороку фестиваль переставляє українській аудиторії усе найкраще із кінематографу Сполученого Королівства. Шоукейс найдобірнішого британського кіно поєднує художні стрічки, популярні документальні роботи та спеціальні події.
afisha-festial

Виставка Олександра Ройтбурда «Кардинал Рішельє»
10 листопада – 10 грудня 2016 р. Shecherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)
Один з найвідоміших українських художників Олександр Ройтбурд представить новий проект під назвою «Кардинал Рішельє» – серію тканих жаккардових гобеленів. Ройтбурд знову звертається до вже відомого глядачеві прийому колажування класичного портрета історичної особистості.
afisha-vystavka

Концерт гурту «ШANA»
11 листопада, 20:00, Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
Нові пісні, оновлене звучання, пошуки і експерименти – всім цим ШANA не перестає дивувати, виходячи за межі звичних форматів і жанрів. Група зібравшись в кінці 2015 року вже встигла заволодіти увагою багатьох українських меломанів, записати в Берліні дебютний альбом «Молюся».
afisha-shana

Концерт гурту KOZAK SYSTEM
12 листопада, 19:00, Atlas (вул. Січових Стрільців, 37 – 41)
Завершенням літнього європейського концертного туру гурту KOZAK SYSTEM стане презентація нового EP альбому «#неМоя», який складатиметься з 5-6 нових композицій. Заглавним хітом стане нова пісня «#неМоя» на слова Василя Симоненка, другий куплет до якої написав Сашко Положинський.
afisha-kozak-system

Лекція «Вічна краса. Рельєфи і розписи Стародавнього Єгипту»
12 листопада, 14:00, Музей сновидінь (вул. Чигоріна, 55)
Авторський курс історії європейського образотворчого мистецтва допоможе Вам орієнтуватися в стилях і напрямках, розвинути в собі мистецтво бачити і отримувати насолоду від прекрасних рукотворних образів.
afisha

Концерт гурту Garbage
13 листопада, 19:00, Stereo Plaza (проспект Лобановського, 119)
Колектив готує яскраву програму з нагоди 20-ої річниці існування – гарячий мікс з кращих хітів і нових треків, що увійшли в шостий студійник «Strange Little Birds»
Найцікавіші події Києва: 7 - 13 листопада

Реклама на сайті

Коментарі

вверх