Найцікавіші події Києва: 21 - 27 листопада

Найцікавіші події Києва: 21 – 27 листопада

Концерт Ambrose Akinmusire Quartet
21 листопада, 20:00. Closer art centre (вул. Нижньоюрківська, 31)
afisha-closer-21
Амвросій Акинмусир — резидент лейблу Blue Note, переможець двох головних джазових конкурсів імені Телоніуса Монка і Карміні Карузо, один з найважливіших музикантів сучасності. У складі його квартету музиканти, які є яскравими представники сучасної джазової сцени.

Екскурсійний тур Майданом художниці Юліани Гошлової
21 листопада, 19: 30. Майдан Незалежності, збір біля Головпоштамту
afisha-izolyatsiya
Дивний тур Майданом, якого ви не знаєте. Художниця Юліана Гошлова (Прага) підготувала близько 15 місць, які є must-see в центрі столиці України. Під час туру художниця спробує подивитись на комерціалізацію феномену Майдану, та як історичні та трагічні події з часом перетворюються на бренд

«Джаз для дорослих» від Олексія Когана
22 листопада, 20:00. Caribbean club (вул. С. Петлюри, 4)
afisha-jazz-dlia-dorosluh
Про кожну п’єсу, що прозвучить у цей вечір, Олексій розповість невигадану історію з життя – свого або музикантів Jazz in Kiev Band. Крім історій і музики, на глядачів чекає яcкраве шоу справжніх зірок танцю – шоу-балету NC-17

Виставка Дмитра Якутовича «Фарби мого життя»
22 листопада – 4 грудня. Національний музей Тараса Шевченка (б-р. Шевченка, 12)
afisha-yakutovych
Мистецька родина Якутовичів унікальна. Батько відомий український художник-графік. Старший брат Сергій – відомий художник-графік. Проте Дмитро обрав шлях живописця й не помилився. Його твори вражають своєю високою професійністю та природним відчуттям кольору

Презентація нового альбому Blooms Corda
23 лисопада, 20:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
afisha-blooms-corda
Поки альбом Monodance змагається за звання «Альбом року» в щойно започаткованій премії від Радіо Аристократи, гурт вже готовий презентувати наступну платівку.

Показ фільму Сашка Протяга «Сьорч»
23 листопада, 19:00. PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)
afisha-siorch
Третій показ фільмової програми «Життя богеми». Фільм «Сьорч» – кіноальбом з 14 частин, кожна з яких є уорхолівською капсулою часу, прустівським тістечком Мадлен, контейнером життя

Виставка Аліни Максименко «No title. Mixed media»
23 листопада, 19:00. Closer art centre (вул. Нижньоюрківська, 31)
afisha-alina-maximenko
До 2013 року Аліна Максименконасамперед творила як живописець. Протягом свого творчого шляху Аліні доводилося іноді виходити за площину полотна і перейти до об’ємних інсталяцій. Розширила Аліна не тільки інструментарій, але і теми своїх творів. Її роботи являють собою роздуми на загальнофілософські теми, які мисткиня розкриває через особистий досвід.

Гурт «Фіолет» з презентацією альбому «True Love»
24 листопада, 20:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
afisha-fiolet-sentrum
Нова робота – як підсумок року роботи гурту в напрямку зміни звучання. Важчий саунд, експерименти з електронікою, більше драйву та експресії, нове звучання старих пісень та звичайно ж презентація нових треків з нового альбому.

Виставка «У темряву»
24 листопада, 19:00. Vozdvizhenka Arts House (вул. Воздвиженська, 32)
afisha-u-temryavu
Куратори виставки – Худрада – українська кураторська група, експериментальна платформа міждисциплінарної взаємодії. Виставка зібрала документацію перформансів, що відбувалися здебільшого в Україні у проміжок часу 80-их і 90-их рр. до періоду між двома майданами і часів війни на Сході України.

Ювілейний концерт гурту ТНМК
25 листопада, 20:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
Найцікавіші події Києва: 21 - 27 листопада
Ювілейне шоу «ТНМК. 20 сезонів», в якому гурт покаже найкраще з набутого за 20 років. Сюрпризи, спеціальні гості та прем’єри – додаються.

Показ документального фільму «Шахтарські історії»
25 листопада, 19:00. Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)
afisha-izone
Фільм створено на основі історій життя гірників Львівщини та Донеччини, записаних волонтерами проекту «Шахтарські історії зі сходу та заходу України» влітку 2016 року. Опис фільму: Віктор і Олександр живуть в шахтарських містах двох географічно віддалених регіонах України. Їхнє життя та життя їхніх рідних пов’язане з шахтою, проте, існує інша сторона. Які вони насправді? Чому кожного дня спускаються під землю?

Концерт Kadebostany
26 листопада, 19:00. Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)
afisha-kadebostany
Резиденти нової поп-імперії Kadebostany. Вони відомі у всьому світі. Їхні шоу – візуальний екстаз і нестримна енергетика. Їхнє звучання – це поєднання альтернативного року, фанфар і репу. Дебютний альбом Kadebostany «The National Fanfary of Kadebostany» вийшов в 2011 році, а вже в 2013-му друга платівка команди «Trance Collection» була удостоєна відразу трьома номінаціями Swiss Music Awards.

Акустичний концерт Ніно Катамадзе and Insight
26 листопада, 19:00. Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4)
afisha-nini-katamadze
Ніно Катамадзе & Insight – це складна, розумна, щира і емоційна музика. Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні гурту змушують розмірковувати про вічність життя людини, співпереживати, думати, співчувати і сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва.

СБПЧ з презентацією нового альбому
27 листопада 2016, 20:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
afisha-sbpch
Новий альбом СБПЧ називається «Ми — величезна тварина, і ми вас всіх з’їмо!» і вже характеризується як найбільш зріла робота в кар’єрі незвичайної російської групи. І, незважаючи на легку манеру подачі, у кожного треку з нового альбому дуже дорослий погляд на події

Реклама на сайті

Коментарі

вверх