Найцікавіші події Києва: 14 - 20 листопада

Найцікавіші події Києва: 14 – 20 листопада

Відкриття виставка «Silense» арт-групи
14 листопада о 18:00, арт-простір Sklo (вул. Тургенєвська, 8/14)
afisha-vystavka-in-silence
Виставка складається з персональних робіт учасниць групи. Проте їх об’єднує групова скульптурная інсталяція «Коло Тиші». В експозиції ви не побачите рефлексій на популярні тепер теми війни, потріотизму чи фемінізму. Ви побачите особисті переживання, внутрішні діалоги та конфлікти, котрі тою чи іншою мірою відображають оточуючу нас дійсність та будут блізькі та зрозумілі більшості. Виставка триватиме до 18 листопада.

Концерт гурт IAMX
14-15 листопада, 20:00. StereoPlaza (вул. Шота Руставелі, 11)
afisha-concert-iamx
Цього разу IAMX привезуть до столиці новий міні-альбом «Everything is Burning», в якому пишний морок, знаходить нові форми за допомогою рук Gary Numan і справжніх музичних гуртів Mr.Kitty, Marat Sad, Aesthetic Perfection, і Future Funk Squad.

Лекція Андрія Богачова «Як розпізнати мистецький твір»
15 листопада, 19:00. Mezzanine (вул. Нижньоюрківська, 31)
afisha-mezzanine
Лекція Андрія Богачова із циклу «Філософія для життя». Говоритимуть про таке: чим розуміння артефакту відрізняється від пізнання об’єкта? Що нам дає мистецтво? Чи слід у мистецтві довіряти експертам? Ілюзія збігу авторського задуму та його втілення

Концерт гурту The Erised
16 листопада, 20:00. Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)
afisha-the-erised
Вперше після презентації альбому «Room 414» у Лондоні, The Erised відіграє сольний концерт у Києві. Група представить треки, які увійшли до вищезгаданої платівки. Спеціально для київського концерту The Erised готують нові live-аранжування і свіжий матеріал.

Презентація книги «ДНК» за участі Фоззі, Кокотюхи, Рафєєнка та Жадана
16 листопада, 19:00. Галерея «Дукат» (вул. Рейтарська, 8б)
afisha-prezentaciya-knyhy
Книжка «ДНК» – творчий експеримент сімох українських письменників – Сергій Жадан, Юрій Винничук, Ірена Карпа, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха та Володимир Рафєєнко реалізували спільний літературний проект, фантазуючи на тему генетичної пам’яті. Сім історій у книжці — сім спогадів, які дивним чином зберігалися десь у структурі ДНК нащадка протягом 150 років, до далекого 2057-го. Це сім переконливих голосів і науково-фантастичний роман неочікувано перетворюється на правдиву розповідь про батьків і Батьківщину.

Показ альманаху кіноесеїв про 16 українських письменників
16 листопада, 18:00. Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3)
logo
Оригінальна телевізійна антологія сучасної української літератури через авторський погляд низки чеських, словацьких та польських документалістів не тільки фіксує портрети конкретних літературних діячів, а й пропонує базову схему орієнтації в сучасній українській літературі.

Виставка Микити Кадана «Повторення забування»
16 листопада , 19:00. Я Галерея (вул. Хорива, 49б)
afisha-mykyta-kadan
Це виставка про одну фантастичну рису сьогоднішнього дня. Про його здатність до забування вже забутого. Одне з завдань виставки – знайти вірну артикуляцію по відношенню до наміру, який стоїть за виставкою. Микита Кадан намагається знайти способи дивитися на минуле, в яких не було б жалостивості до себе самого, як до носія цього минулого. До себе, як до живого музею чи архіву, масового поховання чи шкільного підручника. Експозиція триватиме до 12 грудня.

Концерт французької інді-поп групи M83
17 листопада, 19:00. Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119)
afisha-m83
М83 – це епічно-космічна поп-музика майбутнього, яку створює музичний архітектор, автор пісень і лідер групи Anthony Gonzalez. М83 – це трек Midnight City, який став світовим радіохітом і отримав статус платинового.

Екскурсія виставкою «Паркомуна» з Олександром Соловйовим
17 листопада, 19:00. PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)
afisha-pinchuk-art-centre
Екскурсія проведе один з найавторитетніших мистецтвознавців та кураторів сучасного мистецтва в Україні, а також науковий консультант виставки «Паркомуна» Олександр Соловйов. Олександр здійснить тур виставкою, спираючись на теми, що є ключовими для кожного залу, а також на окремі роботи, представлені в експозиції

Концерт Monatik
18 листопада, 19:00. Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119)
afisha-monatik
Monatik вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого другого сольного альбому #MONATIKзвучит. Нове шоу будуватиметься на неймовірній хореографії від Дениса Стульникова, особливого віджеїнгу та живого звучання Monatik

Виставка Сергія Радкевича «Фрагменти»
18 листопада, . Dymchuk Gallery (вул. Ярославська, 21)
afisha-frahmenty
Стрічка новин Facebook, в якій повсякчас у дивних комбінаціях сплітаються котики, економічна аналітика і так звані graphic images є найяскравішим прикладом фрагментарності чи то кліпової свідомості, над якою розмірковує митець у виставці «Фрагменти» (триватиме до 16 січні).

Artist Talk фотографа та науковця Джованні Ерколані
18 листопада, 19:00. Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)
afisha-izone
Джованні Ерколані – доктор наук, соціокультурний антрополог і фотограф. Його міждисциплінарні дослідження фокусуються на темах дисципліни, опору, гібридності, свідомості, культурного активізму (мистецтво як протест/опір, стріт-арт/міське мистецтво, театр пригнічених). На artist talk Джованні представить фотографічну серію під назвою «Стамбул…назустріч місту, де мене нема…лише подих», яка вміщує 145 фотографій.

Спецпроект «Арсенал Свободи»
З 19 листопада. Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12)
Спецпроект Національного музею Революції Гідності за підтримки ГО «Музей Майдану», Українського інститут національної пам’яті та Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал». У рамках проекту відбуватимуться різноманітні майстер-класи, літературно-музичні вечори та багато іншого.

Концерт гурту «Бумбокс»
19-20 листопада, 20:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 19)
Найцікавіші події Києва: 14 - 20 листопада
Два унікальні концерти гурту Бумбокс на якому звучатимуть пісні з трьох альбомів – «Меломанія», «Family Бізнес» і «III». Увага, 19 листопада гратимуть пісні з альбомів «Меломанія» і «Family Бізнес», а 20 листопада – «Family Бізнес» і «III»

Лекторій у рамках проекту «Культурфільм: Femme Mute»
18 листопада, 18:30, Closer (вул. Нижньоюрківська, 31)
20 листопада, 16:00. Національний центр Олександра Довженка (вул. Васильківська, 1)
afisha
У рамках проекту відбудуться наступні лекції: Оксана Булгакова «Тілесна мова зірок екрану до і після 1917 року»; Ірина Жеребкіна «Щасливий перформативний шлюб комунізму та фемінізму в УРСР»

Реклама на сайті

Коментарі

вверх