«Мистецький арсенал» шукає митців для бліц-фестивалю «Kurbas 10x10»

«Мистецький арсенал» шукає митців для бліц-фестивалю «Kurbas 10×10»

Open call від «Мистецький арсенал» для акторів/режисерів/хореографів/перформерів. Візьміть участь у бліц-фестивалі театральних етюдів на тему творчого доробку Леся Курбаса, що відбудеться у Мистецькому арсеналі 17-18 листопада.

З 17 жовтня по 3 грудня 2018 року у Мистецькому арсеналі відбудеться експозиційний проект присвячений українському театральному режисеру-новатору початку ХХ століття Лесю Курбасу «Курбас. Нові світи». Основою експозиції є робота Курбаса з Мистецьким Об‘єднанням Березіль у Києві (1922-1925) і Театром Березіль у Харкові (1926-1933).

«Мистецький арсенал» запрошує театральну спільноту долучитися до сателітного перформативного проекту на тему виставки.

10 театрів/митців підготують 10 театральних/хореопластичних/перформативних рефлексій на театральні постановки Леся Курбаса у Березолі. Тривалість кожного ескізу 10 хвилин. Основою для перформативних висловлень можуть бути п‘єси, що ставилися у Березолі та матеріали з творчості та життя режисера. Ескізи буде змонтовано за колажним принципом в одну велику форму. Учасники/ці бліц-фестивалю обираються за принципом OPEN CALL. Учасникам з інших міст буде компенсовано дорожні видатки та проживання у Києві протягом 5 діб.

Станьте одним із них!

Для того, аби долучитися до проекту Вам потрібно викласти свою ідею відповівши на прості запитання у формі за посиланням.

Заявки приймаються до 15 жовтня включно.

Регламент кожного ескізу 10 хв!

Організатори події: Національний Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», Національна спілка театральних діячів України, Театральна лабораторія мистецького арсеналу «Другий поверх».

Реклама на сайті

Коментарі

вверх