Мистецький арсенал оголошує конкурс радіоп'єси «Радіодрама UA/UK»

Мистецький арсенал оголошує конкурс радіоп’єси «Радіодрама UA/UK»

Конкурс пропонує письменникам спробувати свої сили у жанрі радіодрами. Твір переможця почують cотні тисяч українських радіослухачів. Організатори – Українське радіо та Британське Радіо у партнерстві з Мистецьким арсеналом.

Спільний британсько-український конкурс покликаний сприяти розвитку жанру радіодрами в Україні. П’єса переможця/ниці буде поставлена та зазвучить в ефірі Українського радіо у січні 2019 року. Автор/ка найкращої радіоп’єси отримає грошову винагороду у розмірі 25,000 грн.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму, яка буде опублікована 25 квітня на сайті Мистецького арсеналу та сайтах співорганізаторів.

Що потрібно зробити:
В онлайн-формі необхідно прикріпити текст та синопсис п’єси у pdf чи doc форматі.
Радіоп’єса має бути написана українською мовою обсягом до 20 тисяч знаків із пробілами.
Також Мистецький арсенал пропонує поради з написання радіоп’єс від BBC World Drama.

Прийом робіт триває з 25 квітня по 30 червня 2018 року включно.

Переможців визначить журі, до якого увійдуть представники Українського Радіо, Мистецького арсеналу, Rockethouse, вітчизняні літературні та театральні експерти.

Наприкінці вересня 2018 року для учасників, чиї твори потраплять до короткого списку конкурсу, британська авторка радіоп’єс для BBC Radio 3 і Radio 4 Франсес Бірнз проведе майстерню. Протягом тижня письменники працюватимуть над своїми рукописами під її менторством та дізнаватимуться професійні секрети та нюанси роботи у цьому жанрі.

Пізніше для постановників та продюсерів Українського радіо та інших радіостанцій і онлайн-платформ, які працюють або бажають працювати із жанром радіодрами, британська продакшен-компанія Rockethouse проведе тренінг щодо особливостей постановки радіоп’єс, роботи з акторами, вибору звукових ефектів, музичного супроводу, а також промотування творів серед радіослухачів. Умови участі у тренінгу та дати проведення тренінгу будуть оголошені влітку на ресурсах Українського радіо, Британської Ради та Мистецького арсеналу.

Розклад конкурсу:
25 квітня – 30 червня – Прийом радіоп’єс
3 вересня – Оголошення короткого списку
24 – 28 вересня – Майстерня із написання радіоп’єс
13 листопада – Оголошення переможця
26 – 30 листопада – Тренінг для постановників радіоп’єс
Січень 2019 року – Прем’єра п’єси переможця в ефірі Українського радіо

Реклама на сайті

Коментарі

вверх