Київ вихідний. Що робити у столиці 6-8 жовтня

Київ вихідний. Що робити у столиці 6-8 жовтня

Фестиваль короткого метру та дні польського кіно. Концерти класичної та не дуже музики. Нова виставка та презентація еротичної книги. Майстер-класи для дітей та екскурсії для дорослих. Подій багато – вихідні будуть цікавими.

Фестиваль «100 фільмів за 100 хвилин»

05 – 08 жовтня. Кінотеатри міста
Фестиваль Синдрому Розсіяної Уваги. Сто екстремально коротких фільмів з усіх куточків планети. Сто зав’язок, сто фіналів, мінімум сто головних героїв, один квиток.

Деталі тут

Фестиваль «XII Дні польського кіно»

05 – 11 жовтня. Кінотеатр «Київ»
Традиційно у програмі представлено найцікавіший доробок польського кінематографу останніх двох років. Кінотиждень відкриє стрічка про появу книги «Мистецтво кохання» Міхаліни Віслоцької – своєрідною історією сексуальної революції у польській версії.

Деталі тут

Міні-фестиваль британської драми

06 – 07 жовтня. Національний центр Олександра Довженка
Дванадцять режисерів-фіналістів цьогорічної театральної програми Британської Ради Taking theStage представлять уривки британських п’єс.
Деталі тут

Вечірка-презентація книги Ukrainian Erotic Photography

06 жовтня, 19:00. Educatorium
Відсвяткуємо офіційний вихід Ukrainian Erotic Photography. Вечірка-презентація без урочистих промов. Тільки: книги, вино, розмови, еротичний плейлист.
Вечірка-презентація книги Ukrainian Erotic Photography
Деталі тут

Експозиція другої частини фестивалю Art seasons «Art autumn contemporary»

06 – 15 жовтня. Центр сучасного мистецтва M17
Проект має на меті продемонструвати в одному виставковому просторі сучасне мистецтво з різних куточків країни. Експозиція «ART AUTUMN CONTEMPORARY» вже традиційно об’єднає творчість молодих мистців, а також визнаних художників-професіоналів.
Art seasons «Art autumn contemporary»
Деталі тут

Квартирник гурту 5 Vymir

06 жовтня, 20:00. Циферблат
Що може зігріти холодного осіннього вечора п’ятниці, як не чудова філософська компанія та акустична музика відомого українського гурту 5 Vymir.
5 Vymir
Деталі тут

Показ фільму Рубена Естлунда «Квадрат»

07 жовтня, 16:00. Мистецький арсенал
Показ фільму-переможця 70-го Каннського кінофестивалю відбудеться у межах освітньої програми до Фестивалю молодих українських художників.

Деталі тут

Заняття у межах проекту «Майстерня можливостей» на тему «Конструкції»

07 жовтня, 16:00. PinchukArtCentre
Під час зустрічі учасники працюватимуть з дерев’яними модулями та фарбами, а наприкінці заняття створять спільну конструкцію. Заняття проведе художниця Катерина Бучацька Ka Bu та викладач #PinchukArtCentre Ольга Шишлова.
Майстерня можливостей
Деталі тут

Ювілейний концерт оркестру «resonance»

7 жовтня, 19:00. Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ»
На концерті з нагоди 5-ліття гурту прозвучать пісні Led Zeppelin, Queen, System of a Dawn, Rammstein, Pink Floyd, Beatles, Deep Purple, Rolling Stones, Metallica, Sting, AC / DC, Scorpions, Muse, ДДТ, Nirvana.
Ювілейний концерт оркестру «resonance»
Деталі тут

Концерт Сергія Кузіна

08 жовтня, 19:00. Docker pub
Сергій Кузін – голос ранкового рок-шоу «Камутугеза» на Radio Roks. Один з найбільш авторитетних представників шоу-бізнесу. Успішний продюсер і одночасно успішний музикант. Енергетичний коктейль півстолітній витримки, що складається з тестостерону, харизми і правильного гумору.
Концерт Сергія Кузіна
Деталі тут

Концерт «Secret Mozart&Bortnyansky»

08 жовтня, 17:00. Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків
Раритетні перлини творчості австрійського та українського геніїв. У програмі – арії з опер Вольфганга Амадея Моцарта «Титус», «Заїда», «Ідоменей», «Мітрадат», «Асеаніо» монети та арії Дмитра Бортнянського.
Концерт «Secret Mozart&Bortnyansky
Деталі тут

Воркшоп Катерини Бучацької

08 жовтня, 12:00. Мистецький арсенал
Воркшоп для підлітків 10-14 років. На практичному занятті учасники познайомляться із варіозображеннями Катерини в експозиції Фестивалю молодих українських художників, спробують власноруч виготовити твори у цій техніці та поекспериментувати із оптичними ілюзіями.
Воркшоп Катерини Бучацької
Деталі тут

Кураторська екскурсія Фестивалем молодих українських художників

08 жовтня, 14:00. Мистецький арсенал
Кураторки Ліза Герман, Катерина Філюк та Марія Ланко детально розкажуть про 67 проектів українських молодих митців та тему Фестивалю «Сьогодні, що так і не настало».
Кураторська екскурсія Фестивалем молодих українських художників
Деталі тут

Майстер-клас «Aeneis: творення сучасного коміксу»

08 жовтня, 11:00. Національний художній музей України
Еней – герой, про якого досі немає коміксу. Музей запрошує змінити це. На майстер-класі діти власноруч створять комікс про сучасного Енея та його пригоди.
Майстер-клас «Aeneis: творення сучасного коміксу»
Деталі тут

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх