Куди піти у Києві 3 - 9 липня

Куди піти у Києві 3 – 9 липня

Якщо Ви не відправились відпочивати та залишились у Києві на ще один тиждень, пропонуємо відвідати перший в Україні концерт виконавця Ry X, відкриття виставок Георгія Сенченка, Юрія Шаповала, Олександра Сиротенка. Ще цього тижня у Києві відбудуться пізнавальні лекції, презентації книг, дискусії та «Hedonism Festival 2017»

Якщо ви хочете почути щось вишукане і красиве, Вам варто відвідати перший концерт в Україні австралійського виконавця Ry X. 3 липня у Sentrum!

Детальніше тут

03 липня у виконанні Оркестру народних інструментів України прозвучать найкращі джазові композиції та легендарні рок-балади.
рок-оркестр НАОНІ
Детальніше тут

У Lera Litvinova Gallery відкривається виставка сучасного живопису.
Експозицію виставки складуть полотна полтавського художника Юрія Шаповала. Приходьте у галерею 5 липнч о 17:00, щоб насолодитись незвичайним, духовним живопис та послухати виступ молодої оперерної діви Анастасія Дерун.
виставка живопису
Детальніше тут

Нова експозиція відкривається і у Shcherbenko Art Centre.
Свої роботи представить український художник Георгій Сенченко. Виставка «Сім видів паніки» об’єднає великоформатні графічні роботи в стилістиці нуарного коміксу, а також графіті, що буде створене художником в просторі арт-центру лише на час виставки.
Щербенко арт-центр
Детальніше тут

Також, 5 липня у PinchukArtCentre відбудеться екскурсія виставокю «Федір Тетянич. Канон Фрипулья».
Федір Тетянич
Детальніше тут

6 липня у галереї Дукат відкриється виставка Олександра Сиротенка «Історії з життя».
Роботи, відібрані для виставки, складають своєрідну збірку «коротких історій» з життя видатного українського художника та людей, що його оточували.
Олександр Сиротенко
Детальніше тут

З п’ятниці у Києві стартує музичний фестиваль «Hedonism Festival 2017».
Збираємось усі на «ЮБК», щоб насолодитись BLACK MALOKA, LATEXFAUNA, DZ’OB, INAIA, ВАГОНОВОЖАТЫЕ та інших.

Детальніше тут

У липні 2016 року в соці.мережах відбулась акція #яНеБоюсьСказати, в якій тисячі жінок і чоловіків розповіли свої історії про насильство. Настя Мельниченко, ініціаторка акції, вирішила написати книжку, в якій розповіла підліткам про те, як не допустити сексуальне насильство зі свого боку, а також як поводитися і до кого звертатися, коли насильство вже сталося.
ЯнеБоюсьСказати
Детальніше тут

З нагоди 110-ої річниці з Дня народження українського поета, археолога та громадського діяча Олега Ольжича відбудеться відкриття виставки «Державу не твориться в будучині, Державу будується нині…». Збираємось 7 липня о 15:00 в Національному музеї історії України, де і проходитиме виставка.
Виставка про Олега Ольжича
Детальніше тут

Також цього дня, в рамках виставки «Кордон», художниця Аліса Бергер презентує свою відеороботу «Three Borders». За участі куратора виставки Тібо де Ройтера з Берліна.
Виставка Кордон
Детальніше тут

Суботній вечір можна провести під звуки від MUND, Yamabushi, Dominion Live (PRCDRL & Margot, Berlin), Strukturator, Friedensreich.
plivka
Детальніше тут

9 липня відвідайте лекцію «Місто як поле символічних битв: випадок Донецька». Захід відбудеться у рамках проекту «Донбаські студії».
Донбаські студії
Детальніше тут

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх