Куди піти у Києві 11 - 13 травня

Куди піти у Києві 11 – 13 травня

Виставка ілюстрацій до книги про видатних українок, вечірки, Київська бієнале, концерт 5 Vymir, Сальто Назад, Bloom Twins та ще багато цікавих подій відбудуться цими вихідними у Києві.

Виставка «Це зробила вона»

З 11 травня. Національний музей історії України
Виставка ілюстрацій до книги «Це зробила вона». Це книга про видатних українок, які зробили свій внесок в історію, культуру та науку. Серед них – політикині, акторки, спортсменки, математикині, біологині, балерини, військові, художниці, льотчиці, авіаконструктори.
Виставка «Це зробила вона»
Деталі

Вечірка «Основа»

11 травня, 23:00. Port creative hub
Лайн-ап: Honky Tonky, Jana Woodstock, Sasha Zlykh, Nastya Muravyova, Jultron.
Вечірка «Основа»
Деталі

Вечірка «THP Session: Leo Pol»

11 травня, 23:55. Closer Art Centre
Лайн-ап: Leo Pol, Haathi.
Вечірка «THP Session: Leo Pol»
Деталі

2-га частина Київської бієнале 2017 «Київський Інтернаціонал – ’68 СЬОГОДНІ»

З 11 травня. Будинок кіно
Проект пройде у форматі міжнародного форуму мистецтва й знання. В його межах, в Україні вперше виступлять з лекціями такі видатні філософи та історики сучасності, як Жак Рансьєр (Франція), Шанталь Муфф (Бельгія), Аляйда Ассман (Німеччина), Аґнес Хеллер (Угорщина) та Алєксєй Юрчак (США).
2-га частина Київської бієнале 2017 «Київський Інтернаціонал – ’68 СЬОГОДНІ»
Деталі

Концерт 5 Vymir

З 11 травня, 19:00. MonteRay Live Stage
5 Vymir – український музичний гурт. Краща українська рок-група 2017 року за версією музичного порталу Karabas.Live. Їхній дебютний альбом Містолінія потрапив у топ кращих альбомів 2014 року за версією провідних ЗМІ, а також увійшов до списку 100 найважливіших альбомів незалежної України.

Деталі

Арт-проект «Умовний спосіб»

З 12 травня. Художня галерея «Митець»
«Умовний спосіб» – віртуальна експозиція сучасної скульптури. Виставка проходитиме в межах масштабного проекту Volume Park. У своїх роботах відомі художники/ці торкнуться питання інституціонального розвитку української культури.
Арт-проект «Умовний спосіб»
Деталі

Вечірка «Vibronica | Magic Carpet»

12 травня, 21:00. Mezzanine
LINE UP: Batu Ozer, KaaN, EasyBeats, VZA, PsyKotik.
Вечірка «Vibronica | Magic Carpet»
Деталі

Концерт гурту Dao Park

12 травня, 19:00. Caribbean Club
Музика львівсько-київського гурту Dao Park – мікс джазу і хіп-хопу з елементами R&B, фанку. Гурт заснував відомий джазовий музикант Родіон Іванов у 2016 році. З того часу колектив випустив уже дві міні-плити, найсвіжіша з яких – «Не згорає» – видана на лейблі Masterskaya.

Деталі

Концерт гурту Bloom Twins

12 травня, 19:00. ТAО Event Hall
У програмі вечора – ваші улюблені хіти і, звичайно, новинки від талановитих сестер.

Деталі

Виступ Christian Löffler & Secret Guest

12 травня, 22:00. Кінопавільйон
А Resident Advisor визначає його місце на сцені поруч з Pantha Du Prince, Douglas Greed, Max Cooper, Jon Hopkins і Nicolas Jaar. Німецький музикант вміло балансує на стику танцювального груву, ембієнту і європейського інді-попу.

Деталі

Концерт «Свiтле Бароко»

12 травня, 17:00. Мистецький арсенал
Олег Скрипка запрошує на вечір українського бароко. В програмі вечора: співи, давня українська музика, майстерня каліграфії, інтермедії, майстерня давніх барокових танців.
Концерт «Свiтле Бароко»
Деталі

Весняний «Ретро Круїз»

12 травня, 12:00, Музей видатних діячів української культури.
Ретро Круїз пройде в затишному дворику між маєтками, в яких жили сім’ї Лесі Українки, Михайла Старицького, Миколи Лисенка та Панаса Саксаганського. У всіх трьох маєтках пройдуть інтерактивні екскурсії. Традиційно, свято складається з двох частин: велопарад і фестивалю.
Весняний «Ретро Круїз»
Деталі

Інтерактивна гра «Мистецтво в мені» (18+)

13 травня, 16:00. PinchukArtCentre
Інтерактивна гра по експозиції нових виставок у PinchukArtCentre. Під час події учасники зможуть в ігровій формі встановити власний зв’язок з мистецтвом та розкрити для себе роботи художників.
Інтерактивна гра «Мистецтво в мені» (18+)
Деталі

Концерт гурту «САЛЬТО НАЗАД»

13 травня, 20:00. Docker pub
«Сальто Назад» – гурт, який не зациклюється на конкретному стилі і постійно експериментують, в результаті у їхній музиці виходить симбіоз реггі, хіп-хопу, фанку та електронної музики.

Деталі

5-й фестиваль кіно та урбаністики «86»

З 9 по 13 травня м. Славутич
Щось невловиме – тема п’ятого фестивалю «86». Це тема-повстання проти буквалізму та грубості — спроба поділитися тим, що неможливо вхопити та висловити. Програма складається з трьох частин: кіно, музика та урбаністика. У секції кіно традиційно представлено добірку повнометражних документальних фільмів і дві конкурсні короткометражні програми.
5-й фестиваль кіно та урбаністики «86»
Деталі

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх