Коли не сидиться на місці: найцікавіші події Києва 5 - 11 грудня

Коли не сидиться на місці: найцікавіші події Києва 5 – 11 грудня

Виставка «Килим. Сучасні українські митці»
06 грудня 2016 – 15 січня 2017. Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)
afiha-kylym
Починаючи з квітня цього року проект мандрував країною, і ось тепер його представлять у Києві. 20 художників з різних регіонів України створили свої «килими», де кожний з них показав власне бачення традиційного мистецтва у сучасному світі. На виставці будуть представлені живопис, скульптура, інсталяції та відео-арт.

Лекція Оксани Баршинової «Пальми та діти: мотиви живопису Паркомуни»
06 грудня 2016, 19:00. PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)
afisha-barshunova
Під час лекції Оксана Баршинова розповість про живопис кінця 80-х-початку 90-х, періода українського постмодернізму: про художників сквоту Паризької комуни, про головні мотиви їхніх творів та джерела натхнення. Лекторка приділить особисту увагу творчості O.Голосія та O.Гнилицького.

Показ документального фільму «Товариші: весь цей джаз»
07 грудня 2016, 19:00. PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)
afishapokaz-filmy
П’ятий показ фільмової програми «Життя богеми». Фільм «Товариші: весь цей джаз» – таємна серія телевізійного циклу BBC. 1985-й. Горбачов намагається покращити стосунки з Заходом. Британський телевізійний продюсер Річард Дентон їде в СРСР, щоб зняти серію фільмів для BBC. «Весь цей джаз» – єдина серія телевізійного циклу, знята таємно. Її героєм став Сєрґєй Курьохін – авангарний петербурзький музикант, у якого проблеми з державою.

Арт-Середа: Олександр Михед
07 грудня 2016, 19:00. Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)
afisha-art-sereda
Письменник і куратор Олександр Михед розповість про книжки і проекти, над якими працював протягом року. А саме: книги – арт-бук «Мороки», нон-фікшн «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн», антологію «Книга заборон і таємниць»; Виставки: «Невідомі. Київ» та «Невідомі. Харків», зроблені у співкураторстві з Алевтиною Кахідзе, а також соціальний арт-проект «Втілюючи місію. Мистецтво і бізнес».

Виставка «Собаки adidas»
07 грудня 2016 – 05 лютого 2017. Мала Галерея Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 12)
afisha-sobaku-adidas
Виставка проходить у рамках презентації мистецького проекту-дослідження субкультурної спадщини на основі діяльності гурту «Холодний Дом». Важливою складовою діяльності цього угрупування є створення численних графіті у вигляді поштового конверта. Вони розповсюджені по всій України та за її межами, часто можна зустріти і в наші дні.

Спільний концерт гуртів «Антитіла» та «Без Билета»
08 грудня 2016, 19:00. Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)
afisha-antytila
«Антитіла» все літо працювали над над новими піснями та звучанням. Гурт вже встиг презентувати перший сингл та відео-кліп «Танцюй». На концерті, окрім пісень з останнього альбому «Все красиво», фани гурту почують декілька нових треків, а також спільну роботу з відомим білоруським гуртом Без Білета.

Концерт Panivalkova «Донтворi»
08 грудня 2016, 20:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
afisha-panialkova
Дівчата-мультиінструменталістки, відомі своєю харизмою і витонченою музикальністю, представлять публіці нові експерименти зі звуком і візуальними образами, костюмами, світлом. Разом із запрошеними музикантами, вони проведуть чуттєвий перформанс, близький до магії та шаманства

7-ий Фестиваль Рівності
08 грудня 2016 – 11 грудня 2016. Арт-простір «Plivka» (вул. Васильківська, 1)
afisha-festival-rivnosti
Фестиваль рівності – це платформа, що об’єднує мистецтво і культурний активізм. Формат дозволяє не тільки говорити про дискримінацію вразливих групи, але і прожити її. Занурять в інший світ учасників арт-проекти, кіно, вистави та перформанси.

Концерт Mustelide
09 грудня 2016, 19:00. Mezzanine (вул. Нижньоюрківська, 31)
afisha-mustelide
Mustelide – сольний проект дівчини з Мінська Наталії Куницької, яка складає, виконує і записує експериментальну поп-музику з текстами російською мовою. В арсеналі Mustelide – аналогові синтезатори, семплери, драм-машини і, звичайно ж, голос, чарівний і м’який

Концерт гурту Vivienne Mort
09 грудня 2016, 19:00. Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (просп. Перемоги, 37)
afiaha-viven-mort
«Твоя Vivienne Mort» — наступний концертний тур київського гурту на підтримку нової акустичної програми у супроводі струнного квартету. Vivienne Mort – це втілення жіночності та справжньої творчої харизми.

Екскурсія виставкою «Паркомуна» з Олександром Соловйовим
09 грудня 2016, 19:00. PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)
afisha-ekskursiya
Екскурсія проведе один з найавторитетніших мистецтвознавців та кураторів сучасного мистецтва в Україні. Олександр здійснить тур виставкою, спираючись на теми, що є ключовими для кожного залу, а також на окремі роботи, представлені в експозиції

Виставка «Як Тебе звати?» у рамках кампанії «Ти серед своїх»
10 грудня 2016 – 25 грудня 2016. Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)
afisha-yak-tebe-zvaty
Виставка присвячена проблемам соціальної адаптації та інтеграції сімей переселенців як основи для розбудови миру в Україні. Виставка об’єднує низку тематичних проектів організаторів та партнерів – від художніх робіт, аудіовізуального контенту, VR, кінопоказів, театральних вистав і арт-простору до публічних лекцій та семінарів для ЗМІ.

Великий зимовий концерт Віри Полозкової
10 грудня 2016, 19:00. Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (просп. Перемоги, 37)
afisha-polozkova
Після серії клубних концертів в Києві стало очевидно, що є запит на якісно новий формат зустрічей. Великий зимовий концерт збере всі кращі, так добре знайомі тексти. А також прозвучить багато нового, ніде не опублікованого матеріалу. І, звичайно, музика, декорації, відеоряд будуть для цього вечора особливими.

Новорічна барахолка від «Кураж Базар»
10 грудня 2016 – 11 грудня 2016. Арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1)
afisha-barahoka
Цього разу на Вас чекають справжні різдвяні гуляння – хлопавки, глінтвейн, новорічні мелодії, поцілунки під омелою і малювання на пряниках. Серед рядів мотлоху і новинок шукайте колекції новорічних іграшок, теплий одяг, милі шапочки, найоригінальніші подарунки на день Святого Миколая

Grisly Faye з презентацією альбому «From Far Away»
10 грудня 2016, 20:20. Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)
afisha
«From Far Away» – плинна історія яка почалася з виходу синглу Carla навесні 2016 року. Численні подорожі, тури, записи, студійні сесії – неодноразово змінювали настрій релізу, збагачували його та урізноманітнювали.

Концерт Onuka у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів
11 грудня 2016, 19:00. Міжнародний центр культури і мистецтв (вул. Інститутська, 1)
Коли не сидиться на місці: найцікавіші події Києва 5 - 11 грудня
Новий масштаб. Сміливий експеримент. Шоу ONUKA та Національного академічного оркестру народних інструментів. Культовий диригент – Віктор Гуцал. Більше п’ятдесяти музикантів на сцені.

Додатковий концерт гурту «Тартак»
11 грудня 2016, 19:00. Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)

afisha-tartak
«Тартак» вдруге відсвяткує свій ювілей. Гурт дасть додатковий концерт «Історія Триває далі», що присвячений двадцятиріччю групи. Програма обох ювілейних концертів «Історія триває» буде незмінною, за виключенням складу зіркових гостей, адже не всі вони зможуть взяти участь у другому концерті

Конференція TEDxKyiv2016: Bridges
11 грудня 2016, 09:30. КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16а)
afisha-ted
TEDxKyiv — це платформа для спільного творення ідейного, творчого, допитливого та діяльного середовища в Києві і Україні.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх