«Ізоляція» запрошує фотографів до участі у портфоліо-рев’ю від Крістофера Макоса

«Ізоляція» запрошує фотографів до участі у портфоліо-рев’ю від Крістофера Макоса

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з Школа Bird in Flight запрошує українських фотографів взяти участь у портфоліо-рев’ю у рамках виставки «Крістофер Макос: Доба Енді Воргола». Фотографи зможуть показати свої роботи та отримати коментарі від зірки американської фотографії Крістофера Макоса. Також роботи розглядатимуть фотограф Пол Солберг, кураторка Школи Bird in Flight, мистецтвознавиця Аліна Сандуляк.

Учасників портфоліо-рев’ю відбере особисто Крістофер Макос на основі мотиваційних листів та портфоліо, які потрібно надіслати разом з реєстраційною формою. Найкращі роботи будуть опубліковані у виданні Bird In Flight у розділі Критика.

Портфоліо-рев’ю відбудеться 22 липня о 15:00 у креативній спільноті IZONE. Максимальна кількість учасників – 20. Тривалість розмови з кожним рев’юером – 20 хвилин.

Щоб зареєструватися на портфоліо-рев’ю, необхідно заповнити електронну форму, в тому числі мотиваційний лист англійською мовою (до 300 слів), та долучити до неї портфоліо. Крайній термін подачі заявок – 14 липня 2017, 23:59. Учасників, що пройдуть відбір, буде поінформовано не пізніше 17 липня.

Крістофер Макос (нар. 1948) – американський фотограф і художник, учень Мана Рея. Саме Макос навчив Енді Воргола фотографувати, а також познайомив його з творчістю Жана-Мішеля Баскія та Кіта Харінґа. У різний час співпрацював з такими виданнями як Interview, Rolling Stone, House & Garden, Connoisseur, New York Magazine, Esquire, Genre та People.

Роботи художника Пола Солберга експонуються у музеях по всьому світі: La Casa Encendida (Мадрид), Galerie Catherine Houard (Париж), Galerie Sho Contemporary Art (Токіо), Galerie Hiltawsky Німеччина), Christopher Henry Gallery (Нью-Йорк), and Karl Hutter Fine Art (Лос-Анджелес), and Casa de Costa. Його роботи публікували Wall Street Journal International, CNN Travel, Interview Magazine, Conde Nast Traveler, and New York Daily News. Основа його стилю – це портрети-натюрморти.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх