BRUTTO відіграли останній концерт туру «Рокі». ФОТО

BRUTTO відіграли останній концерт туру «Рокі». ФОТО

18 листопада гурт RUTTO дав останній концерт у межах всеукраїнського туру на підтримку альбому «Рокі». Концерт відбувся у столичному клубі Stereo Plaza та тривав понад 2 години. Виступ зібрав аншлаг – концерт відвідало більше 5500 осіб.

концерт Brutto
концерти столиці

Тур на підтримку третього студійного альбому BRUTTO стартував в жовтні і охопив понад 20 українських міст. У більшості міст концерти стали аншлаговими. До Stereo Plaza група привезла новий рівень шоу, звуку і світла. Шанувальники в свою чергу продемонстрували колосальну підтримку, викликали BRUTTO на біс, танцювали і співали до останньої ноти.

Stereo Plaza

На екран виводилися авторські інсталяції мінського художника Артура Вакарова, якими керував художник по світлу і майстер відеоінсталяцій Саша Галушко.

Міхалок

Перед концертом фанати, що активно стежать за життям BRUTTONOSTRA у соцмережах, отримали можливість виграти зустріч Meet & Greet із групою. Таким чином більше 20 шанувальникам незадовго до початку концерту вдалося зустрітися з фронтменами, поспілкуватися, взяти автографи і отримати ексклюзивний мерч.

концерт

Цього разу деякі концерти туру пропустив один із вокалістів – Віталій Гурков. Причиною стала участь у Kunlun Fight – Чемпіонаті світу з кікбоксингу. З Китаю Гурков повернувся Чемпіоном, перемігши за один день у трьох боях! Чемпіонський пояс Віталік привіз із собою на концерт до Києва і вийшов із ним на сцену.

концерт гурту Brutto
гурт Brutto

Уже зараз гурт анонсував великий виступ в Мінську, в місцевому Палацу Спорту, який відбудеться 21 квітня 2018 року.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх