Готуємось до пригод: найцікавіші події Києва 17 – 23 квітня

У Києві завжди відбувається багато цікавих подій, крутих концертів та майже кожного дня відкриваються нові виставки. Щоб не загубитись у цьому потоці культурного життя потрібно мати вказівник. Нехай ця підбірка найкращого стане для Вас таким вказівником)

Концерт легендарного барабанщика Carl Palmer
17 квітня, 19:00. Bel étage
Концерт легендарного барабанщика Carl Palmer
Карл Палмер – британський барабанщик і композитор. Відомий участю в групах The Crazy World of Arthur Brown, Atomic Rooster, Emerson, Lake and Palmer і Asia.

Концерт Yasmine Hamdan
17 квітня, 20:00. Sentrum
Концерт Yasmine Hamdan
Yasmine Hamdan народилася в Лівані. Її вважають андеграунд іконою в усьому арабському світі. Стала відома завдяки дуету Soapkills. Саме вони в 1997 році випустили перший альбом в жанрі незалежної електронної музики на Близькому Сході.

Talk creative: Варвара Барто та Ганна Літковська «Етична мода 101»
Варвара Барто та Ганна Літковська «Етична мода 101»
18 квітня, 19:00. Зона креативних мануфактур Izone
Talk сreative — тематичні зустрічі-розмови з представниками креативного бізнесу. Головна ціль — регулярно, по вівторках, збирати Вас на неформальні зустрічі аби за вином чи пуншем дізнаватись нове, занурюватись у питання, обговорювати актуальне.

Концерт гурту VOLGA:FUNK
19 квітня, 20:00. Sentrum
Концерт гурту VOLGA:FUNK
VOLGA:FUNK – проект, заснований відомою джазовою співачкою Ольгою Лукачовой. У складі 13 осіб — кращі професійні музиканти країни, які грають в групах абсолютно різних напрямів – від рок-музики до хіп-хопу, а також запрошені відомі вокалісти.

Фестиваль «Kyiv International Short FIlm Festival»
19 – 23 квітня . Різні локації міста
Фестиваль «Kyiv International Short FIlm Festival»
Протягом #KISFF, представить актуальний короткий метр та класичні стрічки, познайомить вас з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії. Цьогоріч організатори фестивалю представлять 250 стрічок.

Лекція Євгенії Моляр про GUTAI GROUP
19 квітня, 19:00. Closer Art Centre
Лекція Євгенії Моляр про GUTAI GROUP
Сьогодні на світовій сцені сучасного мистецтва все частіше звучить мистецтво Сходу та Азії. Після тотального панування в 20-му столітті Європи та Америки в цій царині. Однак в середині минулого століття японська GUTAI GROUP багато в чому сформувала тенденції сучасного мистецтва.

Концерт гурту Pain у рамках туру «Coming Home Tour. Part II»
20 квітня, 20:00. Sentrum
Концерт гурту Pain
У новому релізі PAIN досягли революційного поєднання стилів — химерний альтернативний метал зустрічається з електронними мелодіями та оркестровим аранжуванням. Крім того, PAIN додали альбому особливе дихання у вигляді красивих акустичних гітарних партій.

Виставка Едуарда Потапенкова «Танці»
20 квітня, 19:00 (відкриття). Karas Gallery
Виставка Едуарда Потапенкова «Танці»
Серію робіт художник присвятив рефлексіям на явище балету, як на рафінований вид мистецтва, який водночас є і одним з найдревніших ритуалів, і синтетичним видом мистецтва, як ідеальна дія ідеальних людей, як частина не тільки Мистецтва але й Політичної історії.

Концерт гурту Beissoul & Einius з презентацією альбому
21 квітня, 20:00. Sentrum
Концерт гурту Beissoul & Einius
Полонивши уяву першим кліпом LION з майбутньої відеотрилогії нового LP «A Secret Contract», литовці Beissoul & Einius оголошують презентацію альбому.

Концерт DAKOOKA
21 квітня, 20:00. Bel étage
Готуємось до пригод: найцікавіші події Києва 17 - 23 квітня
DAKOOKA – вокаліста, авторка та виконавиця пісень, піаністка та діджей з Чернівців, яка стрімко набирає популярність в інтернеті та реальності. Її музика – це поєднання декількох напрямів: trip-hop, indie-rock, experimental, pop и electronic.

Лекція Matali Crasset «Дизайн та прагматизм»
21 квітня, 18:00. Зона креативних мануфактур Izone
Лекція Matali Crasset «Дизайн та прагматизм»
Matali Crasset – французька дизайнерка нової формації. Вона постійно досліджує нові можливості в дизайні і створює предмети, що володіють модульність і функціональною гнучкістю і відповідають фундаментальній потребі людини бути вільною.

Концерт гурту Tequilajazzz
22 квітня, 20:00. Sentrum
Концерт гурту Tequilajazzz
Гурту не звикати до гучних титулів – від «лідерів російської альтернативної сцени» до «великої російської групи». Колектив, який дебютував у 1993 році, представить електронно-акустичну програму, де відомі і не дуже пісні Tequilajazzz постають в несподіваному звучанні.

Виступ Kiko King & Creativemaze
22 квітня, 20:00. Closer Art Centre
Виступ Kiko King & Creativemaze
Kiko King & creativemaze — берлінський проект, чий підхід в музиці поєднує грубий електро-мінімал, прямий біт і ніжні гармонії, в доповненні до проникливих піднесених текстів.

Familia Perkalaba презентує новий альбом «Daraba»
22 квітня, 20:00. Арт-паб «Бочка на Подолі»
Familia Perkalaba презентує новий альбом «Daraba
Новий альбом Оркестру Радості і щастя Familia Perkalaba «Daraba» 2016, записано в жовтні високо в горах в старій гуцульській хаті. Цей експеримент група влаштувала вже другий раз. Метою даного експерименту було максимальне вивільнення творчої і фізичної енергії, що є в традиції культури perkalaba.

Барахолка «Кураж Базар»
22 квітня 2017 – 23 квітня 2017. Арт-завод «Платформа»
Барахолка «Кураж Базар»
Квітневий «Кураж Базар» присвячений відкриттям: виробам своїми руками і майстер-класам. На території заводу буде ціла алея різних занять, де покажуть що і як можна зробити самому. Від вишивки до конструювання собачої шапочки – у всьому можна взяти участь.

Конференція «TEDxKNEU: Inside Out»
22 квітня, 15:00. ЦКМ КНЕУ
Конференція «TEDxKNEU: Inside Out»
Усі жадають чогось кращого, але звідки ж беруться справжні зміни, звершення і втілені мрії? Обмінюючись відкриттями та досвідом, невдачами та перемогами, ми переосмислюємо картину світу, а також знаходимо свою спільноту, що окреслює нові горизонти розвитку.

PianoбойDjSet @Alchemist Disco
22 квітня, 20:00. Alchemist Disco
PianoбойDjSet @Alchemist Disco
Із недавніх пір до концертних виступів Pianoboy додалися і діджейські. А разом із Катро Заубер та диско-чарівником Dimitri The Alchemist Діма Шуров запалюватиме вечір. Розіграє публіку тріо Влада Каращука

Балет на 2 дії «Men In Motion»
22 квітня – 23 квітня, 19:00. Національна опера України ім. Тараса Шевченка
«Men In Motion»
Нова програма британського проекту «Men In Motion». Зірки світового балету виконають номери класичних та сучасних постановок, що демонструють розвиток чоловічого танцю від початку ХХ століття і до сьогоднішніх днів

Реклама на сайті

Коментарі

вверх