І хай свята не стануть на заваді: найцікавіші події Києва 10 - 16 квітня

І хай свята не стануть на заваді: найцікавіші події Києва 10 – 16 квітня

Новий тиждень, нові плани, нові емоцій та звісно, нові події. Київ 10-16 квітня насичений багатьма пізнавальними заходами: лекції, арт-проекти, дискусії… А перерви між цим корисно-цікавий потоком інформації можна заповнити добірною музикою.

Концерт Napalm Death
10 квітня, 19:00. MonteRay Live Stage
Концерт Napalm Death
Британський гурт Napalm Death не тільки заклали основи світової любові до грайндкору, але вплинули на формування треш-металу загалом.

Лекція «Постколоніальні травми та (не)можливість солідарності»
10 квітня, 19:00. PinchukArtCentre

Виставка премії Future Generation Art Prize 2017 представила роботи, що досліджують питання колоніалізму та пост-колоніальної ситуації. На лекції обговорять наскільки ці питання релевантні для української дійсності, які теми залишаються поза увагою суспільства, і як можна досігнути солідарності.

Концерт піаніста Андрія Гаврилова
11 квітня, 19:00. Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
Концерт піаніста Андрія Гаврилова
Виступ Андрія Гаврилова з проектом «Крута Класика». Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ і Львів почують гру бунтівного і геніального піаніста, який підкорив всю земну кулю.

Концерт гурту God is an Astronaut
11 квітня, 20:00. Bel étage
Концерт гурту God is an Astronaut
Інструментальний колектив родом з Ірландії God Is An Astronaut вирушають у тур, щоб зустріти 15-річчя колективу з найголовнішими людьми — своїми фанами. У рамках «15th Anniversary Tour» гурт виконає свої найяскравіші композиції.

Лекція Олександра Івашини «Близькість в культурі»
11 квітня, 19:00. Closer Art Centre
Лекція Олександра Івашини «Близькість в культурі»
Близькість. Якими будуть ваші перші асоціації? Напередодні фестивалю документального кіно і урбаністики «86:Близькість», культуролог Олександр Івашина розповість про феномен близькості в культурі.

Поетичний вечір Сергія Жадана
12 квітня, 19:00. Центральний будинок офіцерів Збройних Cил України
Поетичний вечір Сергія Жадана
Сергій Жадан читатиме нові та старі вірші.

Арт-проект Микити Шаленного «Penetration»
12 квітня – 16 травня. Closer Art Centre
Арт-проект Микити Шаленного «Penetration»
Penetration Микити Шаленного – це гранично відверта розповідь про глибокі переживання дорослого юнака у взаєминах з протилежною статтю. Ці відносини виключають знак рівності, оскільки в своїй основі будуються на принципі боротьби за територію всередині один одного.

Лекція «Термінологія війни»
12 квітня, 19:00. Національний музей Тараса Шевченка
Лекція «Термінологія війни»
Експертний Корпус пропонує розглянути термінологію російсько-української війни у політичному, ідеологічному та нейролінгвістичному аспектах. Спікери: Ростислав Мартинюк, Олександр Маєвський, Дмитро Лиховій.

Арт-проект «За дужками» Михайла Вайнштейна
12 квітня, 19:00. Я Галерея
Арт-проект «За дужками» Михайла Вайнштейна
2016-го року вийшов друком альбом фотографій Михайла Вайнштейна, який став справжньою несподіванкою для фахівців. У ньому була опублікована частина унікального фотоархіву, що налічує близько чотирьох тисяч знімків, зроблених впродовж 1960-х – 1970-х років.

Концерт гурту Atomic Simao
13 квітня, 20:00. Sentrum
І хай свята не стануть на заваді: найцікавіші події Києва 10 - 16 квітня
Atomic Simao — київські музичні чарівники, описують свою музику як psychedelic і space rock. Вони – діти великої хвилі 60-х років, які отримали величезну дозу натхнення від електроніки 90-х з присмаком acid jazz.

Концерт гурту Fontaliza
13 квітня, 20:00. Atlas
Концерт гурту Fontaliza
28 лютого Fontaliza представили відео на перший сингл On My Own з нового альбому Born In Coal Dust, який вийде у кінці березні, і який хлопці представлять на концерті. Окрім нового матеріалу, музиканти зіграють і кращі пісні з минулих релізів.

Масштабний виставковий проект «Чисте мистецтво»
13 квітня, 18:30. Мистецький арсенал
Масштабний виставковий проект «Чисте мистецтво»
Це – виставка-розповідь про наївних митців і їхнє мистецтво, доповнена їхніми працями, створеними на концептуальній межі з сучасним, авангардним, народним мистецтвом.

Виставка Володимира Буднікова та Влади Ралко «Три кроки»
13 – 23 квітня. Центральний будинок художника
Виставка Володимира Буднікова та Влади Ралко «Три кроки»
Художники у повному обсязі представлять трирічний проект, що було створено художниками на базі мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне» (Канів) з 2014-2016 роки.

Лекція Тамари Марценюк «Гендер та інші нерівності: чи може освіта подолати інакшування?»
13 квітня, 19:00. PinchukArtCentre
Лекція Тамари Марценюк
На лекції говоритимуть про теоретичні засади нерівностей, розглянувши їх крізь емпіричні приклади в українському суспільстві, а також поговорять про історії викликів стереотипам.

Концерт гурту Deep Forest
14 квітня, 20:00. Sentrum
Концерт гурту Deep Forest
Deep Forest – це магія. Родом з Франції, група творить музику, яка занурює в стан щастя і спокою весь світ. Їх стиль характеризують як world music або ж етно-електроніка.

Вечірка «Північ» (Luke Eargoggle)
14 квітня, 23:55. Closer Art Centre
Вечірка «Північ»
Гостем ювілейної 10-ої вечірки журналу «Північ» стане легенда електро LUKE EARGOGGLE. За 15 років творчості він видати близько трьох десятків платівок на власному лейблі Stilleben, лонгплей на легендарному голландському Bunker та працював в проектах Catnip (з Legowelt), Egypt Ear Werk (з Egyptian Lover), Monkeyshop (Rutherford) і Faceless Mind (з Johan Inkinen).

Концерт гурт Human Tetris
15 квітня, 20:00. Mezzanine
Концерт гурт Human Tetris
Головні представники хвилі російського пост-панку кінця 00-х, гурт Human Tetris повертається. Після чотирьох років мовчання вони випускають альбом «River pt.1». На концерті відбудеться його презентація за підтримки груп Yah і The Jossers

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх