Етно-вечірка від STEBELSKA & Українські Барви. (Фото)

Етно-вечірка від STEBELSKA & Українські Барви. (Фото)

7 липня у одному із киїських клубів відбулась концерт-етно-вечірка «В ніч на Купала» від STEBELSKA та «Українські Барви». Жива музика, українські традиції, обряди, різноманітні активності і надзвичайна атмосфера – ось, що чекало на відвідувачів концерті.

концерти києва

Оксана Стебельська

STEBELSKA (Оксана Стебельська) та музичний проект «Українські Барви» й BarvyProject band зіграли купальські композиції, українські народні пісні, віртуозні інструментальні твори та авторську музику. Глядачів також потішив танець козаків, бій шаблями, гопак, трюки, танцювальні майстер-класи, вінкоплетини, обряди, конкурси й гадання, колективні співи і танці, виступи виконавців Ольги Нестеренко і Loocinich.

концерти

Шоу «В ніч на Купала» – вечір живої музики і краси українських традицій. Концертно-розважальна програма Оксани Стебельської, в якій учасниками стали усі гості свята і творили атмосферу давнього традиційного українського дійства, вже багато років збирає поціновувачів і успішно презентується в Україні та за кордоном, зачаровує українців та іноземців.

концерти Києва

афіша Києва

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх