Через реконструкцію Шулявського шляхопроводу знесуть «Більшовик»

Через реконструкцію Шулявського шляхопроводу знесуть «Більшовик»

Новий проект реконструкції Шулявського шляхопроводу передбачає знесення корпусу заводу «Більшовик» та будівництво на його місці петлі. Автомобільна розв’язка матиме форму неповного чотирилисника. Також приберуть підземний перехід, який, за словами авторів проекту, є незручним, вузьким та не пристосованим для колясок чи інвалідних візків.
Шулявський шляхопровід

Як повідомляє ABCNews, члени засідання містобудівної ради одноголосно обрали проект інституту «Київдормістпроект». Спочатку він був розроблений інститутом «Київпроект» ще у 2008 році, після чергової пожежі на ринку секунд-хенд під Шулявським шляхопроводом. новий проект реконструкції шулявського шляхопроводу

На думку головного архітектора Києва Олександра Свистунова та директора КО «Київгенплан» Сергій Броневицький, проект є оптимальним для міста по бюджету та часом реалізації, у порівнянні із 5 іншими проектами, що брали участь у конкурсі. Будівництво об’єкту не вимагає суттєвого втручання в інженерні мережі та мінімально заходить на ділянки не підпорядковані «Київавтодор».Містобудування Києва

Згідно закону, проект «Київдормістпроект» буде ще раз винесений на засіданні ради разом із іншим проектом від Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва.
Інститут комплексного будівництва

Проект профінансує та реалізує Китайська корпорація доріг та мостів, яка планує надати кредит у розмірі 400 мільйонів доларів на реконструкцію Шулявського шляхопроводу та моста біля Кременчука.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх