Благодійність, мопси, вата, - як пройшов березневий «Кураж Базар»

Благодійність, мопси, вата, – як пройшов березневий «Кураж Базар»

25 та 26 березня відбулась найбільша щомісячна барахолка «Кураж Базар». На арт-заводі «Платформа» зібралось близько 10 тисяч осіб, щоб зустріти весну, пошопитись і допомогти дітям.
Благодійність, мопси, вата, - як пройшов березневий «Кураж Базар»

Відвідувачі багато купували та продавали, валялись у шезлонгах, їли вату, грались із мопсами, фотографували та навіть одружувались. А ще: усі охочі могли долучитись до благодійності, купуючи на стенді #допомагаюнакуражі, придбавши наліпку та просто кидаючи гроші у бокси.
Щомісячна барахолка Кураж Базар

Цього разу організатори збирали гроші на шприцевий насос у відділення виходжування недоношених дітей ІПАГу. Запланована сума – 15 тис. гривень. Та завдяки небайдужим відвідувачам, вдалось зібрати майже втричі більше – 43 313 грн. За ці гроші придбають два насоси. Решту 12 995 гривень підуть у фонд Життєлюб на організацію обідів для пенсіонерів.
Кураж базар

Загалом цей «Кураж Базар» можна порівняти із весняними канікулами посеред робочого місяця. І якщо ви не встигли потрапити на березневу барахолку, то є нагода надолужити на квітневій. Уже заплановано міні-зіркову алею, алею майстер-класів, виступи кращих ді-джеїв Києва та джазова музика на літній сцені.
Барахолка Кураж Бараз

Нагадуємо, що «Кураж База» – найбільша щомісячна благодійна барахолка від творців Благодійної Барахолки The New Old. Раз на місяць на арт-заводі «Платформа» збирається близько чотирьохсот продавців старого і нового, щоб продати хороші, але вже непотрібні речі, вінтаж, антикваріат, а також новий одяг та аксесуари, та ще багато цікавих речей. Кураж Базар – це два дні веселощів, шопінгу, якісної вуличної їжі, хорошої музики і море активностей для дітей та дорослих.

Київ щомісячна барахолка

Реклама на сайті

Коментарі

вверх