Фестиваль «Brave! Factory Festival 2018»

Фестиваль «Brave! Factory Festival 2018»

25 серпня 2018 - 26 серпня 2018

Територія заводу ПАТ «Київметробуд» (вул. Прорізна, 8)

facebook

Вартість

1150 - 2145 грн

Команда Closer проведе другий фестиваль музики і мистецтва Brave Factory. Як і в минулому році, на території одного з київських заводів організатори побудують п’ять сцен, що відповідають різним музичним жанрам. Планується і шоста чіл-аут сцена з експериментальною музикою.

Місце проведення все ще уточнюється, в минулому році це був завод «Київметробуд» і, ймовірно, нинішній фестиваль пройде там же, хоча частина танцювальних майданчиків будуть облаштовані на інших павільйонах заводу.

У лайнап 2018 живі виступи колективів з Великобританії Floating Points і Hidden Orchestra з аудіо-візуальним шоу, а також мультиінструменталіста Томаса Дженкінсона з проектом Squarepusher. Серед перших імен лайнап в тому числі французьке тріо Apollonia, діджей і продюсер з Детройта Шерард Інгрем (Dj Stingray) і один з найбільш затребуваних діджеїв Німеччини, Кріс Лібінг. Всього в лайнап очікується близько 50 музикантів світової та локальної сцен електронних і концертних жанрів.

Фестиваль Brave є не тільки музичним, особлива увага приділяється і візуальній складовій. Для оформлення території і сцен команда кураторів візуальної програми Клоузер запросить більше трьох десятків художників і скульпторів з України та інших країн.

У минулому році фестиваль відвідало понад три тисячі осіб, в тому числі кілька сотень іноземців. Захід отримав безліч похвальних відгуків у світовії пресі і зуміло заявити про себе на сторінках авторитетних профільних видань.

Лайнап:

APOLLONIA (FR)
CHRIS LIEBING (DE)
DJ STINGRAY 313 (USA)
FLOATING POINTS solo live (UK)
HIDDEN ORCHESTRA live (UK)
SQUAREPUSHER a / v live (UK)

(Решта музикантів будуть анонсовані незабаром)

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх